Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wydarzenia w firmie

Szkolimy rynek, dzielimy się wiedzą!

Szkolenia blachy pruszynski

Rynek nie stoi w miejscu, technologia też nie. Zdajemy sobie sprawę jak istotny jest ciągły rozwój, postęp i wyprzedzanie trendów rynkowych. Co niezwykle cenne, również wśród naszych partnerów handlowych i dystrybutorów ten „głód” wiedzy i rozwoju jest również bardzo zauważalny. 

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom już od lat organizujemy szkolenia o różnym profilu. W ostatnią czwartek zakończył się trzydniowy cykl szkoleniowy dedykowany siłom handlowym naszych partnerów. W ramach szkolenia, które miało miejsce w naszej centrali w Sokołowie, zapewniliśmy uczestnikom zarówno solidną porcję wiedzy jak i catering na miejscu.

Szkolenie prowadził nasz ekspert a także osoba odpowiedzialna za szkolenia w Blachy Pruszyński, Tomasz Kalko. Zajęcia obejmowały zarówno dogłębne i szczegółowe omówienie cech, właściwości i parametrów naszych produktów, jak również bardziej uniwersalne kompetencje. Osobne bloki były poświęcone obsłudze programów do optymalizacji pokrycia dachowego, technikom obsługi klienta, prowadzenia merytorycznego i efektywnego dialogu z klientem. Sporo czasu poświęcone było także technikom przygotowania wycen dachu, które uwzględniają wszystkie szczegóły, elementy a także potrzeby klientów, także te nie do końca zwerbalizowane. 

Jak zawsze szkolenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, więc na pewno przed nami kolejne takie spotkania. Dla zainteresowanych zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, gdzie zawsze wcześniej informujemy o nadchodzących szkoleniach a także sposobach zapisu na nie. Znajdziecie je Państwo w zakładce: SZKOLENIA

Do zobaczenia na szkoleniach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności