Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wydarzenia w firmie

Szkolimy rynek, dzielimy się wiedzą!

Szkolenia blachy pruszynski

Rynek nie stoi w miejscu, technologia też nie. Zdajemy sobie sprawę jak istotny jest ciągły rozwój, postęp i wyprzedzanie trendów rynkowych. Co niezwykle cenne, również wśród naszych partnerów handlowych i dystrybutorów ten „głód” wiedzy i rozwoju jest również bardzo zauważalny. 

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom już od lat organizujemy szkolenia o różnym profilu. W ostatnią czwartek zakończył się trzydniowy cykl szkoleniowy dedykowany siłom handlowym naszych partnerów. W ramach szkolenia, które miało miejsce w naszej centrali w Sokołowie, zapewniliśmy uczestnikom zarówno solidną porcję wiedzy jak i catering na miejscu.

Szkolenie prowadził nasz ekspert a także osoba odpowiedzialna za szkolenia w Blachy Pruszyński, Tomasz Kalko. Zajęcia obejmowały zarówno dogłębne i szczegółowe omówienie cech, właściwości i parametrów naszych produktów, jak również bardziej uniwersalne kompetencje. Osobne bloki były poświęcone obsłudze programów do optymalizacji pokrycia dachowego, technikom obsługi klienta, prowadzenia merytorycznego i efektywnego dialogu z klientem. Sporo czasu poświęcone było także technikom przygotowania wycen dachu, które uwzględniają wszystkie szczegóły, elementy a także potrzeby klientów, także te nie do końca zwerbalizowane. 

Jak zawsze szkolenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, więc na pewno przed nami kolejne takie spotkania. Dla zainteresowanych zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, gdzie zawsze wcześniej informujemy o nadchodzących szkoleniach a także sposobach zapisu na nie. Znajdziecie je Państwo w zakładce: SZKOLENIA

Do zobaczenia na szkoleniach!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności