Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Święto siatkarzy w Krakowie – już 25-26.02.2023

Puchar Polski w siatkówce mężczyzn

Grupa Pruszyński od ponad 15 lat wspiera polską siatkówkę i niewątpliwie jest to sport bliski naszemu sercu. Co więcej przez te lata polscy siatkarze dostarczyli nam mnóstwo pozytywnych emocji a jeszcze więcej powodów do dumy nieustannie będąc w światowej czołówce i regularnie sięgając po miejsca na podium.

To konsekwentne podejście, zaangażowanie i poświęcenie jakie prezentują nasi siatkarze, jest także bardzo bliskie naszemu podejściu do prowadzenia biznesu i budowania długofalowych relacji zarówno z dekarzami, partnerami handlowymi jak i klientami. Między innymi dzięki temu jesteśmy wiodącym graczem na rynku blaszanych pokryć dachowych i lekkiej zabudowy ze stali.

Choć emocje po ostatnich turniejach lekko już opadły, przed nami zbliża się nowy sezon i wspaniałe wydarzenie siatkarskie. Już w najbliższy weekend, tj. 25-26.03.2023 w Krakowie, na TauronArenie odbędzie Puchar Polski w siatkówce mężczyzn. Pod kopułą jednego z najbardziej reprezentacyjnych obiektów sportowych – Tauron Arena Kraków, zmierzą się najlepsze polskie drużyny siatkarskie, w tym między innymi: Asseco Resovia Rzeszów, Jastrzębski Węgiel, Aluron CMC Warta Zawiercie i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, z czego ta ostatnia stanie w obronie tytułu. Taki skład na pewno gwarantuje wyjątkowe wydarzenie sportowe i mnóstwo emocji dla kibiców, którzy zapewne, podobnie jak my, z niecierpliwością czekają na to wydarzenie. Tym bardziej, że ze względu na pandemię, ostatnie edycje tej imprezy odbywały się niestety bez ich udziału, a także miała miejsce roczna przerwa (ostatnia edycja tego turnieju miała miejsce w 2021 roku).

Warto przypomnieć, że rekordzistą w liczbie wygranych Pucharów Polski jest Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która dziewięciokrotnie wywalczyła to trofeum. Po siedem pucharów wywalczyli gracze Indykpolu AZS Olsztyn i PGE Skry Bełchatów. W sumie na liście triumfatorów jest dwadzieścia siedem klubów.

Sami już nie możemy się doczekać rywalizacji i w imieniu swoim, a także organizatorów oraz uczestniczących drużyn zapraszamy do wspólnego kibicowania – my na pewno nie odpuścimy takiej gratki!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności