Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Święto siatkarzy w Krakowie – już 25-26.02.2023

Puchar Polski w siatkówce mężczyzn

Grupa Pruszyński od ponad 15 lat wspiera polską siatkówkę i niewątpliwie jest to sport bliski naszemu sercu. Co więcej przez te lata polscy siatkarze dostarczyli nam mnóstwo pozytywnych emocji a jeszcze więcej powodów do dumy nieustannie będąc w światowej czołówce i regularnie sięgając po miejsca na podium.

To konsekwentne podejście, zaangażowanie i poświęcenie jakie prezentują nasi siatkarze, jest także bardzo bliskie naszemu podejściu do prowadzenia biznesu i budowania długofalowych relacji zarówno z dekarzami, partnerami handlowymi jak i klientami. Między innymi dzięki temu jesteśmy wiodącym graczem na rynku blaszanych pokryć dachowych i lekkiej zabudowy ze stali.

Choć emocje po ostatnich turniejach lekko już opadły, przed nami zbliża się nowy sezon i wspaniałe wydarzenie siatkarskie. Już w najbliższy weekend, tj. 25-26.03.2023 w Krakowie, na TauronArenie odbędzie Puchar Polski w siatkówce mężczyzn. Pod kopułą jednego z najbardziej reprezentacyjnych obiektów sportowych – Tauron Arena Kraków, zmierzą się najlepsze polskie drużyny siatkarskie, w tym między innymi: Asseco Resovia Rzeszów, Jastrzębski Węgiel, Aluron CMC Warta Zawiercie i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, z czego ta ostatnia stanie w obronie tytułu. Taki skład na pewno gwarantuje wyjątkowe wydarzenie sportowe i mnóstwo emocji dla kibiców, którzy zapewne, podobnie jak my, z niecierpliwością czekają na to wydarzenie. Tym bardziej, że ze względu na pandemię, ostatnie edycje tej imprezy odbywały się niestety bez ich udziału, a także miała miejsce roczna przerwa (ostatnia edycja tego turnieju miała miejsce w 2021 roku).

Warto przypomnieć, że rekordzistą w liczbie wygranych Pucharów Polski jest Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która dziewięciokrotnie wywalczyła to trofeum. Po siedem pucharów wywalczyli gracze Indykpolu AZS Olsztyn i PGE Skry Bełchatów. W sumie na liście triumfatorów jest dwadzieścia siedem klubów.

Sami już nie możemy się doczekać rywalizacji i w imieniu swoim, a także organizatorów oraz uczestniczących drużyn zapraszamy do wspólnego kibicowania – my na pewno nie odpuścimy takiej gratki!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności