Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Liderzy SBP 2023

Blachy Pruszyński to firma, która nie tylko produkuje wysokiej jakości blachy dachowe i elewacyjne, ale także wspiera rozwój sportu w Polsce. Dzięki temu firma buduje swój wizerunek i wartość, a także nawiązuje relacje z partnerami, sportowcami i kibicami. Dowodem tego jest m.in. nagroda, jaką otrzymała Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński, w ramach Plebiscytu Liderów Sport Biznes Polska 2023.

Plebiscyt Liderów SBP to inicjatywa Stowarzyszenia Sport Biznes Polska, która ma na celu pokazanie ludzkiego oblicza sportu i biznesu sportowego. Tytuł Lidera Sport Biznes Polska 2023 otrzymują osoby, które są prawdziwymi pasjonatami, wyróżniają się innowacyjnym podejściem, inspirują współpracowników, dzięki czemu mogą stanowić wzór dla innych. Małgorzata Lubczyńska jest jedną z takich osób, która uważa, że sport to nie tylko zdrowie, pasja i rywalizacja, ale także sposób na budowanie relacji, wizerunku i wartości. Dlatego stara się, aby firma Blachy Pruszyński była rozpoznawalna i ceniona nie tylko jako producent wysokiej jakości produktów, ale także jako partner i przyjaciel sportu.

Nagroda dla Małgorzaty Lubczyńskiej to nie tylko wyróżnienie dla niej samej, ale także dla całej firmy Blachy Pruszyński, która od lat wspiera sport i jego wartości. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności