Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Liderzy SBP 2023

Blachy Pruszyński to firma, która nie tylko produkuje wysokiej jakości blachy dachowe i elewacyjne, ale także wspiera rozwój sportu w Polsce. Dzięki temu firma buduje swój wizerunek i wartość, a także nawiązuje relacje z partnerami, sportowcami i kibicami. Dowodem tego jest m.in. nagroda, jaką otrzymała Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński, w ramach Plebiscytu Liderów Sport Biznes Polska 2023.

Plebiscyt Liderów SBP to inicjatywa Stowarzyszenia Sport Biznes Polska, która ma na celu pokazanie ludzkiego oblicza sportu i biznesu sportowego. Tytuł Lidera Sport Biznes Polska 2023 otrzymują osoby, które są prawdziwymi pasjonatami, wyróżniają się innowacyjnym podejściem, inspirują współpracowników, dzięki czemu mogą stanowić wzór dla innych. Małgorzata Lubczyńska jest jedną z takich osób, która uważa, że sport to nie tylko zdrowie, pasja i rywalizacja, ale także sposób na budowanie relacji, wizerunku i wartości. Dlatego stara się, aby firma Blachy Pruszyński była rozpoznawalna i ceniona nie tylko jako producent wysokiej jakości produktów, ale także jako partner i przyjaciel sportu.

Nagroda dla Małgorzaty Lubczyńskiej to nie tylko wyróżnienie dla niej samej, ale także dla całej firmy Blachy Pruszyński, która od lat wspiera sport i jego wartości. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności