Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Rozwijamy się – nowa hala magazynowa w oddziale Gdańsk

W naszym oddziale w Gdańsku, mieszczącym się na ul. Lubowidzkiej realizuje się właśnie nowa inwestycja. W ramach rozbudowy zapleczenia działu handlowego stawiana jest zupełnie nowa i nowoczesna hala magazynowa. Naszym celem, jak zawsze jest najwyższa jakość produktów a także obsługa klinetów na wzorowym poziomie. Zwiększamy w ten sposób nasze możliwości w zakresie przepustowości, a także zapewnimy szybszy i łatwiejszy odbiór zamówionych towarów. Dodatkową zaletą będzie sprostanie klientów w zakresie oczekiwanej szerokości dostępnego asortymentu. Hala, która otrzymała pozwolenie na budowę jeszcze w listopadzie zeszłego roku, będzie liczyła pełne 1’800 m, biorąc pod uwagę tylko powierzchnię przeznaczoną pod zabudowę. Budowa ruszyła 08.02.2022, liczymy więc, że już niedługo będziemy mogli pochwalić się zdjeciami ukończonej inwestycji. Budowa hali jest realizowana przy współpracy z Largo Hale: www.largohale.com.pl

Oddział Gdański, podobnie jak pozostałe placówki sukcesywnie zwiększa od lat dostępny asortyment produktów w ofercie. Dzięki nowej hali magazynowej, będziemy w stanie zaoferować w wypadku części naszych produktów, bardzo szeroki asortyment od razu na miejscu, skracajac tym samym czas oczekiwania na dostawę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oddziału w Gdańsku, nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie zapytania, nie tylko dotyczące nowej hali. Lokalizacja oraz dane kontaktowe naszego oddziału znajdą Państwo w zakładce KONTAKT

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności