Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Rozwijamy się – nowa hala magazynowa w oddziale Gdańsk

W naszym oddziale w Gdańsku, mieszczącym się na ul. Lubowidzkiej realizuje się właśnie nowa inwestycja. W ramach rozbudowy zapleczenia działu handlowego stawiana jest zupełnie nowa i nowoczesna hala magazynowa. Naszym celem, jak zawsze jest najwyższa jakość produktów a także obsługa klinetów na wzorowym poziomie. Zwiększamy w ten sposób nasze możliwości w zakresie przepustowości, a także zapewnimy szybszy i łatwiejszy odbiór zamówionych towarów. Dodatkową zaletą będzie sprostanie klientów w zakresie oczekiwanej szerokości dostępnego asortymentu. Hala, która otrzymała pozwolenie na budowę jeszcze w listopadzie zeszłego roku, będzie liczyła pełne 1’800 m, biorąc pod uwagę tylko powierzchnię przeznaczoną pod zabudowę. Budowa ruszyła 08.02.2022, liczymy więc, że już niedługo będziemy mogli pochwalić się zdjeciami ukończonej inwestycji. Budowa hali jest realizowana przy współpracy z Largo Hale: www.largohale.com.pl

Oddział Gdański, podobnie jak pozostałe placówki sukcesywnie zwiększa od lat dostępny asortyment produktów w ofercie. Dzięki nowej hali magazynowej, będziemy w stanie zaoferować w wypadku części naszych produktów, bardzo szeroki asortyment od razu na miejscu, skracajac tym samym czas oczekiwania na dostawę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oddziału w Gdańsku, nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszelkie zapytania, nie tylko dotyczące nowej hali. Lokalizacja oraz dane kontaktowe naszego oddziału znajdą Państwo w zakładce KONTAKT

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności