Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Rowerowy sezon w pełni – ekipa Blachy Pruszyński na Kaszebe Runda

Kaszebe Runda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez rowerowych północnej Polski. Odbywa się w rejonie Szwajcarii Kaszubskiej, jak powszechnie turystycznie określa się centralną część Kaszub. W tym roku miała miejsce już 18 edycja tego wyścigu. W Blachy Pruszyński szczerze wierzymy, że maksyma w zdrowym ciele zdrowy duch, ma przełożenie na życie stąd wielu naszych pracowników aktywnie uprawia różne sporty.

Nasi pracownicy z oddziału Gdańsk, wspólnie z kilkoma naszymi partnerami, którzy również są pasjonatami cyklingu, stanęli na linii startu Kaszebe Runda 2022 w ramach ekipy Blachy Pruszyński. Do dyspozycji wszystkich uczestników były 3 możliwe trasy: magister, licząca 65km, przeznaczona dla początkujących cyklisów mierzących się z dłuższymi dystansami, doktor: 120km, przeznaczona już dla tych, którzy regularnie robią dłuższe trasy i znają swoje możliwości, a także najdłuższa: profesor, o długości 200km, z myślą o najbardziej doświadczonych i ambitnych rowerzystach.

Na trasie rajdu przygotowane były przez organizatorów punkty gastronomiczne i regeneracyjne, więc było gdzie chwilę odpocząć. Nasza ekipa pomyślnie ukończyła wybrane trasy (członkowie ekipy wybierali różne trasy i na każdej z nich znalazł się reprezentant!). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych tras rowerowych i bezpiecznie pokonanych kilometrów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności