Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Rowerowy sezon w pełni – ekipa Blachy Pruszyński na Kaszebe Runda

Kaszebe Runda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez rowerowych północnej Polski. Odbywa się w rejonie Szwajcarii Kaszubskiej, jak powszechnie turystycznie określa się centralną część Kaszub. W tym roku miała miejsce już 18 edycja tego wyścigu. W Blachy Pruszyński szczerze wierzymy, że maksyma w zdrowym ciele zdrowy duch, ma przełożenie na życie stąd wielu naszych pracowników aktywnie uprawia różne sporty.

Nasi pracownicy z oddziału Gdańsk, wspólnie z kilkoma naszymi partnerami, którzy również są pasjonatami cyklingu, stanęli na linii startu Kaszebe Runda 2022 w ramach ekipy Blachy Pruszyński. Do dyspozycji wszystkich uczestników były 3 możliwe trasy: magister, licząca 65km, przeznaczona dla początkujących cyklisów mierzących się z dłuższymi dystansami, doktor: 120km, przeznaczona już dla tych, którzy regularnie robią dłuższe trasy i znają swoje możliwości, a także najdłuższa: profesor, o długości 200km, z myślą o najbardziej doświadczonych i ambitnych rowerzystach.

Na trasie rajdu przygotowane były przez organizatorów punkty gastronomiczne i regeneracyjne, więc było gdzie chwilę odpocząć. Nasza ekipa pomyślnie ukończyła wybrane trasy (członkowie ekipy wybierali różne trasy i na każdej z nich znalazł się reprezentant!). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych tras rowerowych i bezpiecznie pokonanych kilometrów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności