Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Rowerowy sezon w pełni – ekipa Blachy Pruszyński na Kaszebe Runda

Kaszebe Runda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez rowerowych północnej Polski. Odbywa się w rejonie Szwajcarii Kaszubskiej, jak powszechnie turystycznie określa się centralną część Kaszub. W tym roku miała miejsce już 18 edycja tego wyścigu. W Blachy Pruszyński szczerze wierzymy, że maksyma w zdrowym ciele zdrowy duch, ma przełożenie na życie stąd wielu naszych pracowników aktywnie uprawia różne sporty.

Nasi pracownicy z oddziału Gdańsk, wspólnie z kilkoma naszymi partnerami, którzy również są pasjonatami cyklingu, stanęli na linii startu Kaszebe Runda 2022 w ramach ekipy Blachy Pruszyński. Do dyspozycji wszystkich uczestników były 3 możliwe trasy: magister, licząca 65km, przeznaczona dla początkujących cyklisów mierzących się z dłuższymi dystansami, doktor: 120km, przeznaczona już dla tych, którzy regularnie robią dłuższe trasy i znają swoje możliwości, a także najdłuższa: profesor, o długości 200km, z myślą o najbardziej doświadczonych i ambitnych rowerzystach.

Na trasie rajdu przygotowane były przez organizatorów punkty gastronomiczne i regeneracyjne, więc było gdzie chwilę odpocząć. Nasza ekipa pomyślnie ukończyła wybrane trasy (członkowie ekipy wybierali różne trasy i na każdej z nich znalazł się reprezentant!). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych tras rowerowych i bezpiecznie pokonanych kilometrów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności