Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Rajd Świdnicki – RSMP 2021 – Byśkiniewicz i Cieślar znowu wygrali!

Rajd Świdnicki – RSMP 2021 – Byśkiniewicz i Cieślar znowu wygrali!

Z zapartym tchem oglądaliśmy i śledziliśmy postępy naszych Rajdowców, a trzeba przyznać, że pierwszy sezon, nowo stworzonej klasy rally3, pojechali fenomenalnie. Już teraz wygrali 5 rajdów, z czego ostatnie zwycięstwo, w rajdzie Świdnicy zapewniło im już teraz tytuł Mistrzów Polski, w sezonie 2021! Niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy wesprzeć jako jeden ze sponsorów, Łukasza, Zbyszka oraz cały TVN Turbo Rally TEAM. Radość najlepiej oddali po rajdzie, ich komentarze znajdziecie Państwo poniżej: 

Łukasz Byśkiniewicz:
„Jestem szczęśliwy i spełniony jako kierowca rajdowy, a Zbyszek jako pilot. Bardzo się cieszymy ze zdobycia tytułu Mistrza Polski w nowej klasie 3. Tytuł ten dedykuje mojej córeczce Basi. Jako pierwsi w Polsce zdecydowaliśmy się na starty Fordem Fiesta Rally3 i dziś utwierdzam się, że była to słuszna decyzja. Cieszymy się bardzo, że zrealizowaliśmy plan, w którym zakładaliśmy wygranie Rajdu Świdnickiego- Krause, a nie tylko „dojechanie” po punkty. (…) Zdobyliśmy komplet punktów dający nam upragniony tytuł rajdowych Mistrzów Polski 2021 bez względu na to, co się wydarzy na Rajdzie Koszyc na Słowacji. (…) Dziękuję naszym Partnerom za ten wspólny sukces: Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, NOVOL, TEKOM Technologia, Michelin Motorsport Polska, Siren7 oraz szefom kanałów TVN-Discovery za wsparcie medialne.”

Zbigniew Cieślar:
„(…) W rajdach startuje się po to, aby jechać jak najszybciej i zdobywać jak najwyższe miejsca. W tym roku postawiliśmy sobie taki cel i konsekwentnie go realizowaliśmy. Rajd Świdnicki Krause pokazał, że jesteśmy w bardzo dobrej formie, aby ścigać się o kolejne zwycięstwa. Pod względem statystyk ten sezon wygląda także bardzo dobrze- z 6 rajdów wygraliśmy 5 razy (…). Jesteśmy szczęśliwi, że tytuł przypieczętowaliśmy jeszcze przed końcem sezonu, który nastąpi w Koszycach na Słowacji. Dziękuję wszystkim za gorący doping i masę wiadomości z gratulacjami.”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności