Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Sportowa rywalizacja na międzynarodowym turnieju piłki nożnej – wspieramy dzieci z domów dziecka

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej dzieci z domów dziecka

W niedzielę, 13 sierpnia, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, odbyły się emocjonujące finały VIII Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Reprezentacja Belgii zdobyła złoty medal, pokonując Uzbekistan 1:0 w finale. To historyczny sukces drużyny belgijskiej, która pierwszy raz zdobyła mistrzostwo. Polscy zawodnicy wywalczyli brązowy medal, zwyciężając reprezentację Bośni i Hercegowiny 6:3.

Razem z Fundacją Pruszyńscy, po raz kolejny podjęliśmy ważną inicjatywę, którą wspieramy z ogromną radością! Nasze przekonanie jest jasne: każde dziecko zasługuje na szanse i wsparcie w spełnianiu swoich marzeń. Mistrzostwa Świata Dzieci to właśnie takie wyjątkowe okazje – nie tylko na zwycięstwo na boisku, ale także na triumf w życiu. Wspólnie z uczestnikami, trenerami i partnerami budujemy fundamenty ich przyszłości.

W VIII edycji Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek z 21 krajów, takich jak Chorwacja, Ukraina, Portugalia, Tajlandia, Francja, Estonia, Niemcy, Słowacja, Czechy, Uzbekistan, Madagaskar, Macedonia Północna, Jordania, Łotwa, Węgry, Litwa, Słowenia, Czarnogóra i Polska. W ciągu 61 meczów (45 w fazie grupowej, 16 w fazie pucharowej) padło aż 379 bramek. Po dynamicznym finale, Belgia triumfowała nad Uzbekistanem wynikiem 1:0. Belgowie stali już na podium Mistrzostw Świata w 2019 roku, a Uzbekistan zdobył swoje pierwsze medale w historii.

Drużyna polska, prowadzona przez selekcjonera i byłego reprezentanta Polski Krzysztofa Kota, osiągnęła ćwierćfinał, eliminując faworyzowaną drużynę Francji. Niestety, w walce o złoto przegrali po rzutach karnych z triumfatorami tego roku, Belgami. W meczu o trzecie miejsce Polska pewnie pokonała Bośnię i Hercegowinę 6:3.

Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także wyjątkowe wydarzenie dla miłośników piłki nożnej. Gościem specjalnym drugiego dnia turnieju był selekcjoner seniorskiej reprezentacji Polski, Fernando Santos. Ambasadorowie Mistrzostw, tacy jak Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos, Jacek Krzynówek i Radosław Majdan, okazali wsparcie dla młodych zawodników, podkreślając rolę sportu jako narzędzia integracji i rozwoju.

Jestemy dumni, że mogliśmy być jednym ze sponsorów tego wydarzenia. W Blachy Pruszyński nieustannie dążymy do wspierania wartościowych inicjatyw. Dlatego z radością angażujemy się, wspierając takie wydarzenia jak Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Dzięki naszemu wsparciu, te wyjątkowe momenty nabierają wyjątkowego znaczenia. Cieszymy się, że możemy współtworzyć rozwój i integrację dzieci z domów dziecka poprzez ich pasję do piłki nożnej.

Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z turnieju.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności