Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Prestiżowe wyróżnienie TOP Builder 2023 dla naszej nowej płyty warstwowej z rdzeniem wełnianym.

TopBuilder2023 statuetka PWS2-MW

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym, z długoletnią tradycją. Eksperci branży budowlanej wyróżniają produkty, które cechują się innowacyjnością, jakością, ergonomią rozwiązania czy skutecznością w zastosowaniu. Właśnie w kategorii produkty, nasza nowa Płyta Warstwowa II generacji z rdzeniem wełnianym, zdobyła uznanie jury konkursu i prestiżową statuetkę TopBuilder 2023.

To wyróżnienie sprawia nam dużą satysfakcję, gdyż jest uwieńczeniem kilku lat pracy i zaangażowania licznej grupy ekspertów z naszej firmy. Początki tego projektu sięgają 2 lata wstecz, kiedy to odpowiadając na potrzeby i głosy z rynku, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na rynek kolejnej generacji płyty warstwowej z rdzeniem wełnianym, która zastąpi pierwszy wariant, który oferowaliśmy. Wiązało się to nie tylko z licznymi badaniami, analizami i koncepcjami, ale przede wszystkim bardzo dużą inwestycję w zupełnie nową linię produkcyjną, która operuje na najnowocześniejszych rozwiązaniach i technologiach wiodących producentów.

Jak pokazuje praktyka rynkowa był to doskonały ruch i decyzja. Płyta cieszy się bowiem uznaniem nie tylko jury konkursu Top Builder, ale przede wszystkim rynku a każdego dnia realizujemy produkcję kolejnych zamówień i kolejne partie produktu trafiają do zadowolonych klientów.

Właśnie całe to zaangażowanie, profesjonalizm i efekt końcowy jest w swoisty sposób uwieńczone uzyskaniem statuetki Top Builder 2023 dla tego właśnie produktu. W imieniu naszej firmy i całego zespołu, nagrodę odebrała nasza koleżanka, Eliza Gissel (na zdjęciach), która pełni funkcję Kierownika w dziale Technicznym.

Raz jeszcze dziękujemy za nagrodę, ale przede wszystkim, dziękujemy naszym klientom, których pozytywne opinie i kolejne zamówienia, są najlepszym dowodem jakości tego produktu.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności