Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Prestiżowe wyróżnienie TOP Builder 2023 dla naszej nowej płyty warstwowej z rdzeniem wełnianym.

TopBuilder2023 statuetka PWS2-MW

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym, z długoletnią tradycją. Eksperci branży budowlanej wyróżniają produkty, które cechują się innowacyjnością, jakością, ergonomią rozwiązania czy skutecznością w zastosowaniu. Właśnie w kategorii produkty, nasza nowa Płyta Warstwowa II generacji z rdzeniem wełnianym, zdobyła uznanie jury konkursu i prestiżową statuetkę TopBuilder 2023.

To wyróżnienie sprawia nam dużą satysfakcję, gdyż jest uwieńczeniem kilku lat pracy i zaangażowania licznej grupy ekspertów z naszej firmy. Początki tego projektu sięgają 2 lata wstecz, kiedy to odpowiadając na potrzeby i głosy z rynku, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu na rynek kolejnej generacji płyty warstwowej z rdzeniem wełnianym, która zastąpi pierwszy wariant, który oferowaliśmy. Wiązało się to nie tylko z licznymi badaniami, analizami i koncepcjami, ale przede wszystkim bardzo dużą inwestycję w zupełnie nową linię produkcyjną, która operuje na najnowocześniejszych rozwiązaniach i technologiach wiodących producentów.

Jak pokazuje praktyka rynkowa był to doskonały ruch i decyzja. Płyta cieszy się bowiem uznaniem nie tylko jury konkursu Top Builder, ale przede wszystkim rynku a każdego dnia realizujemy produkcję kolejnych zamówień i kolejne partie produktu trafiają do zadowolonych klientów.

Właśnie całe to zaangażowanie, profesjonalizm i efekt końcowy jest w swoisty sposób uwieńczone uzyskaniem statuetki Top Builder 2023 dla tego właśnie produktu. W imieniu naszej firmy i całego zespołu, nagrodę odebrała nasza koleżanka, Eliza Gissel (na zdjęciach), która pełni funkcję Kierownika w dziale Technicznym.

Raz jeszcze dziękujemy za nagrodę, ale przede wszystkim, dziękujemy naszym klientom, których pozytywne opinie i kolejne zamówienia, są najlepszym dowodem jakości tego produktu.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności