Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Pomagamy najbardziej potrzebującym – Centrum Zdrowia Dziecka

Pomagamy najbardziej potrzebującym - Centrum Zdrowia Dziecka

Tuż przed świętami 2021 udało się, zgodnie z terminem, oddać nowy wyremontowany hol rejestracji do Poradni Specjalistycznych w Centrum Zdrowia Dziecka. Jako Blachy Pruszyński mieliśmy również swój wkład ten jakże szczytny projekt. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Virtuosa i pani Patrycji Piekutowskiej, która zwróciła naszą uwagę na potrzeby Centrum Zdrowia Dziecka – za co dziękujemy.

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że los najmłodszych pacjentów jest szczególnie bliski każdemu człowiekowi. Szczególnie w takich chwilach, kiedy trafiają oni właśnie do szpitali, poradni specjalistycznych. Do stresu związanego ze zdrowiem, do obaw rodziców dochodzi często dodatkowo czas spędzony na szpitalnych korytarzach, które nijak nie przypominają domu rodzinnego. Celem tego projektu była zmiana tego stanu rzeczy. Przy okazji remontu hol rejestracji miał diametralnie zmienić swój wygląd i stać się dużo przyjaźniejszy małym pacjentom. Włożyliśmy w ten projekt całe serce i nie tylko, co potwierdzają zdjęcia, na których możecie Państwo zobaczyć unikatowe, dedykowane i robione na zamówienie wykończenia z blachy perforowanej, które przygotowaliśmy i zainstalowaliśmy w holu i jego okolicach. Mamy nadzieję, że obecnym, 2022 roku, również będziemy mieli szansę wesprzeć Centrum Zdrowia Dziecka!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności