Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Pomagamy najbardziej potrzebującym – Centrum Zdrowia Dziecka

Pomagamy najbardziej potrzebującym - Centrum Zdrowia Dziecka

Tuż przed świętami 2021 udało się, zgodnie z terminem, oddać nowy wyremontowany hol rejestracji do Poradni Specjalistycznych w Centrum Zdrowia Dziecka. Jako Blachy Pruszyński mieliśmy również swój wkład ten jakże szczytny projekt. Dzięki zaangażowaniu Fundacji Virtuosa i pani Patrycji Piekutowskiej, która zwróciła naszą uwagę na potrzeby Centrum Zdrowia Dziecka – za co dziękujemy.

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że los najmłodszych pacjentów jest szczególnie bliski każdemu człowiekowi. Szczególnie w takich chwilach, kiedy trafiają oni właśnie do szpitali, poradni specjalistycznych. Do stresu związanego ze zdrowiem, do obaw rodziców dochodzi często dodatkowo czas spędzony na szpitalnych korytarzach, które nijak nie przypominają domu rodzinnego. Celem tego projektu była zmiana tego stanu rzeczy. Przy okazji remontu hol rejestracji miał diametralnie zmienić swój wygląd i stać się dużo przyjaźniejszy małym pacjentom. Włożyliśmy w ten projekt całe serce i nie tylko, co potwierdzają zdjęcia, na których możecie Państwo zobaczyć unikatowe, dedykowane i robione na zamówienie wykończenia z blachy perforowanej, które przygotowaliśmy i zainstalowaliśmy w holu i jego okolicach. Mamy nadzieję, że obecnym, 2022 roku, również będziemy mieli szansę wesprzeć Centrum Zdrowia Dziecka!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności