Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Polscy siatkarze ze srebrem z MŚ odwiedzili nasz zakład w Sokołowie!

Właśnie zakończyła się niezwykle emocjonująca rywalizacja w Siatkarskich Mistrzostwach Świata. Nasza reprezentacja z Bartoszem Kurkiem jako kapitanem dostarczyła nam wszystkim nieprawdopodobnej dawki emocji, pozytywnej energii a przede wszystkim dumy z fantastycznej drużyny, której Blachy Pruszyński jest sponsorem. Finalnie rywalizację w MŚ zakończyli na drugim miejscu, ustępując tylko doskonałej drużynie Włochów. Dla nas jednak, w Blachy Pruszyński, to oni są najlepszą drużyną na świecie! 

Prawdziwa jednak niespodzianka spotkała nas we wtorkowe popołudnie! Nasz zakład w Sokołowie odwiedzili członkowie siatkarskiej ekipy! Bartoszowi Kurkowi oraz Kamilowi Semeniukowi towarzyszył trener, Nikola Grbić oraz prezes PZPS – Sebastian Świderski. Oczywiście zostali przywitani gromkimi brawami, mnóstwem dopingu a także znalazła się okazja na małą lampkę szampana oraz przepyszny tort. Nasi pracownicy tłumnie odwiedzili halę produkcyjną płyty PIRTech, gdzie miała miejsce spontaniczna uroczystość. W imieniu naszej firmy gości przywitał i ugościł Kamil Pruszyński. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności