Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Polscy siatkarze ze srebrem z MŚ odwiedzili nasz zakład w Sokołowie!

Właśnie zakończyła się niezwykle emocjonująca rywalizacja w Siatkarskich Mistrzostwach Świata. Nasza reprezentacja z Bartoszem Kurkiem jako kapitanem dostarczyła nam wszystkim nieprawdopodobnej dawki emocji, pozytywnej energii a przede wszystkim dumy z fantastycznej drużyny, której Blachy Pruszyński jest sponsorem. Finalnie rywalizację w MŚ zakończyli na drugim miejscu, ustępując tylko doskonałej drużynie Włochów. Dla nas jednak, w Blachy Pruszyński, to oni są najlepszą drużyną na świecie! 

Prawdziwa jednak niespodzianka spotkała nas we wtorkowe popołudnie! Nasz zakład w Sokołowie odwiedzili członkowie siatkarskiej ekipy! Bartoszowi Kurkowi oraz Kamilowi Semeniukowi towarzyszył trener, Nikola Grbić oraz prezes PZPS – Sebastian Świderski. Oczywiście zostali przywitani gromkimi brawami, mnóstwem dopingu a także znalazła się okazja na małą lampkę szampana oraz przepyszny tort. Nasi pracownicy tłumnie odwiedzili halę produkcyjną płyty PIRTech, gdzie miała miejsce spontaniczna uroczystość. W imieniu naszej firmy gości przywitał i ugościł Kamil Pruszyński. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności