Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Początek sezonu dla asów z TVN Turbo Rally Team

Początek sezonu dla asów z TVN Turbo Rally Team

Tegoroczny sezon rajdowy z naszej perspektywy zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. W pierwszej kolejności nasza załoga, TVN Turbo Rally Team, po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w klasie 3 (przyp. red. Fordem Fiesta Rally 3) postanowiła podjąć walkę o pozycję w najwyższej klasie rajdowej, czyli klasyfikacji generalnej RSMP 2022, a co za tym zmieniła auto na jedno z najmocniejszych w klasie – Hyundai i20 R5, o czym już Państwa informowaliśmy. Zmienił się także pilot teamu, Zbyszka zastąpił Daniel Siatkowski. 

Natomiast na ostatnich targach motorowych Poznań Motor Show, poznaliśmy takżę trochę więcej szczegółów odnośnie planów rajdowych zespołu. Jest nam niezmiernie miło potwierdzić, że załoga TVN Turbo Rally Team, którego m.in. sponsorem jest Blachy Pruszyński, zaplanowała pełen cykl startów w tegorocznym sezonie. Składa się na niego 9 rajdów, z czego załogi wybierają wg. regulaminu 8. W najbliższym czasie motorowe emocje czekają nas na Rajdzie Świdnickim Krause (22-24 kwietnia, co więcej 50 rocznica rajdu!), Rajdzie Podlaskim (21-22 maja), Rajdzie Polski (10-12 czerwca) a także Żmudzi na Litwie (8-10 lipca). W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy sukcesywnie informowali Państwa o następnych startach, jest więc na co czekać. 

Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać tak wspaniałych i zaangażowanych sportowców, którzy ciągle podnoszą swoje umiejętności i sięgają po więcej, tym bardziej, że wpisuje się to w filozofię naszej firmy, a także, czego nie da się ukryć – zamiłowanie do sportów motorowych. Tą pasję najlepiej oddał sam Łukasz Byśkiniewicz:

„Dziś rozpiera mnie wielka radość, ponieważ podczas motoryzacyjnego święta Poznań Motor Show mogę zaprezentować program startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2022 (…). Ten wspaniały dzień jest możliwy dzięki moim Partnerom. Dziękuję im za wielkie zaangażowanie w sporty motorowe. i to, że cały czas mogę startować w ukochanych rajdach. W tym roku będę ponownie z całych sił starał się jak najlepiej reprezentować barwy moich Partnerów i wierzę, w kolejne wspólne sukcesy. W ubiegłym roku wspólnie ze Zbyszkiem Cieślarem zdobyliśmy tytuł Mistrzów Polski w klasie 3 (…). Chciałbym także zaprezentować naszych tegorocznych Partnerów: główny Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, Tekom Technologia, Michelin Motorsport Polska, BYŚ- Gospodarka Odpadami, a za patronat medialny odpowiada TVN TURBO.”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności