Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Początek sezonu dla asów z TVN Turbo Rally Team

Początek sezonu dla asów z TVN Turbo Rally Team

Tegoroczny sezon rajdowy z naszej perspektywy zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. W pierwszej kolejności nasza załoga, TVN Turbo Rally Team, po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w klasie 3 (przyp. red. Fordem Fiesta Rally 3) postanowiła podjąć walkę o pozycję w najwyższej klasie rajdowej, czyli klasyfikacji generalnej RSMP 2022, a co za tym zmieniła auto na jedno z najmocniejszych w klasie – Hyundai i20 R5, o czym już Państwa informowaliśmy. Zmienił się także pilot teamu, Zbyszka zastąpił Daniel Siatkowski. 

Natomiast na ostatnich targach motorowych Poznań Motor Show, poznaliśmy takżę trochę więcej szczegółów odnośnie planów rajdowych zespołu. Jest nam niezmiernie miło potwierdzić, że załoga TVN Turbo Rally Team, którego m.in. sponsorem jest Blachy Pruszyński, zaplanowała pełen cykl startów w tegorocznym sezonie. Składa się na niego 9 rajdów, z czego załogi wybierają wg. regulaminu 8. W najbliższym czasie motorowe emocje czekają nas na Rajdzie Świdnickim Krause (22-24 kwietnia, co więcej 50 rocznica rajdu!), Rajdzie Podlaskim (21-22 maja), Rajdzie Polski (10-12 czerwca) a także Żmudzi na Litwie (8-10 lipca). W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy sukcesywnie informowali Państwa o następnych startach, jest więc na co czekać. 

Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać tak wspaniałych i zaangażowanych sportowców, którzy ciągle podnoszą swoje umiejętności i sięgają po więcej, tym bardziej, że wpisuje się to w filozofię naszej firmy, a także, czego nie da się ukryć – zamiłowanie do sportów motorowych. Tą pasję najlepiej oddał sam Łukasz Byśkiniewicz:

„Dziś rozpiera mnie wielka radość, ponieważ podczas motoryzacyjnego święta Poznań Motor Show mogę zaprezentować program startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2022 (…). Ten wspaniały dzień jest możliwy dzięki moim Partnerom. Dziękuję im za wielkie zaangażowanie w sporty motorowe. i to, że cały czas mogę startować w ukochanych rajdach. W tym roku będę ponownie z całych sił starał się jak najlepiej reprezentować barwy moich Partnerów i wierzę, w kolejne wspólne sukcesy. W ubiegłym roku wspólnie ze Zbyszkiem Cieślarem zdobyliśmy tytuł Mistrzów Polski w klasie 3 (…). Chciałbym także zaprezentować naszych tegorocznych Partnerów: główny Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, Tekom Technologia, Michelin Motorsport Polska, BYŚ- Gospodarka Odpadami, a za patronat medialny odpowiada TVN TURBO.”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności