Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody

Początek roku obfitował w nagrody – dziękujemy za wyróżnienia!

Bcc lider polskiego biznesu nagroda 2023

Początek roku zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych – szczególnie jeśli wziąć pod uwagę nagrody i wyróżnienia, którymi doceniono naszą firmę. Filarami naszej działalności biznesowej są niezmiennie rzetelność, zaangażowanie i wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i to one stoją za sukcesem naszej grupy. Zawsze jednak sprawa przyjemność, gdy takie podejście i jego efekty zostaną docenione przez podmioty zewnętrzne. A od początku roku jest się czym pochwalić, bo dostaliśmy nagrody zarówno za merytorykę i efekty naszej pracy, jak również za podejście do biznesu.

Pierwszą z nagród, którą dostaliśmy jako firma, jest wyróżnienie statuetką Sukces Roku 2024, w kategorii Przedsiębiorstwa i firmy. Nagroda ta jest przyznawana przez Fundację „Jestem optymistą”, która honoruje ludzi, instytucje i firmy, które mogą się pochwalić szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie życia społecznego i tworzenia przyjaznej atmosfery dla rozwoju kultury oraz relacji między ludzkich. Nasza firma od lat może się legitymować wieloma inicjatywami, które doskonale wpisują się w ten trend, także było nam niezmiernie miło uczestniczyć w Gali wręczenia statuetek jako laureat. Nagrodę w naszym imieniu odebrała dyr. marketingu Blachy Pruszyński – Małgorzata Lubczyńska. Przy okazji serdecznie gratulujemy innym wyróżnionym firmom, a także osobom, w tym prezesowi Polskiego Związku Piłki Siatkowej – Sebastianowi Świderskiemu!

Nagrodą, która sprawiła nam równie wielką satysfakcję jest wyróżnienie „Lider Polskiego Biznesu 2024”, w którym to rankingu zostaliśmy nagrodzeni platynową statuetką. Wyróżnienie to jest przyznawane przez Business Centre Club, a więc bardzo prestiżową organizację zrzeszającą polskich przedsiębiorców i firmy. Jury przyznaje uczestnikom nagrody za szczególne osiągnięcia finansowe w mijającym roku a także utrzymywanie wysokiej jakości produktów lub usług, przy jednoczesnym dbaniu o społeczną odpowiedzialność biznesu. Warto dodać, że grono wyróżnionych firm w tym roku obejmowało 15 podmiotów, więc nie była to długa lista. Tym bardziej zatem miło nam, że nasza firma znalazła się w tym zacnym gronie. Gratulujemy wyróżnień także innym lauretom!

Ostatnią tytuł o jakim chcielibyśmy wspomnieć, choć dołożymy starań, by nie było to ostatnie wyróżnienie, które przyozdobi naszą firmę w tym roku, jest nagroda branży budowlanej, więc najbliższe rdzeniowi naszej firmy. Mowa tutaj o Gwiazdach Rankingu Buildera 2024. To na co szczególnie warto zwrócić uwagę, to to, że nagroda ta jest przyznawana w oparciu o osiągnięcia z ostatnich pięciu lat (2018-2022), a konkretniej wynik finansowy, agregowany w odniesieniu do oficjalnych danych finansowych spółek. Co więcej ranking powstaje we współpracy z najbardziej profesjonalnymi firmami audytorskimi, takimi jak PwC czy Dun & Bradstreet, które nadzorują rzetelność badanych wskaźników i ostateczny wynik. Trudno zatem o bardziej miarodajny ranking, wskazujący firmy z branży budowlanej, których strategia realnie przekłada się na sukcesy. Grupa Blachy Pruszyński została wyróżniona tytułem – Największe przychody w woj. mazowieckim w kategorii Producenci Materiałów Budowlanych.

Tą ostatnią nagrodę, chcielibyśmy dedykować nie tylko wysiłkom naszych zespołów handlowych, ale na równi – naszym partnerom handlowym i dystrybutorom, którzy wspólnie z nami dokładają starań, by klienci mieli możliwie najlepsze pokrycia dachowe i elewacje, w najlepszych możliwych cenach. Bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki za dalszą owocną współpracę.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć ze wszystkich gal i nagród.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności