Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Pobiegliśmy, pomogliśmy, razem tworzymy historię – Poland Business Run 2023

Poland Business Run 2023, bieg charytatywny

Za nami fantastyczna niedziela, która upłynęła nie tylko pod znakiem wspaniałej pogody, ale przede wszystkim ze względu na szczytną inicjatywę w której wzięli udział nasi pracownicy. To już 12. edycja tych zawodów i wyjątkowa także z innych względów. W tym roku aż 36 445 biegaczy z różnych polskich firm, wystartowało by zmierzyć się z dystansem 4 km. Nie sposób tutaj nie wyróżnić naszej reprezentacji. Z roku na roku liczba naszych pracowników, którzy przystępują do tej inicjatywy sukcesywnie rośnie a przy obecnej edycji aż 55 osób, w ramach 11 drużyn reprezentowało naszą firmę, za co serdecznie dziękujemy i liczymy na powtórny udział w kolejnych edycjach. Jeszcze bardziej wdzięczni będą zapewne wszystkie osoby, które potrzebują protez lub mających problemy w obrębie narządów ruchu lub mastektomii – bo to na pomoc dla nich zbierane są środki podczas tego biegu.

To dla nas nie tylko wyzwanie sportowe, ale również znaczący element naszego zaangażowania w działania na rzecz społeczeństwa. Nasza firma zawsze podkreśla znaczenie wspólnoty oraz wsparcia dla tych, którzy potrzebują pomocy. To podejście doskonale współgra z filozofią, która kieruje inicjatywą Poland Business Run.

Osoby, które nie mogły wziąć udział w biegu, mogą również pomóc – w ramach całej inicjatywy została też uruchomiona akcja – „Pomagaj Bardziej”. Każda osoba może wesprzeć dowolną kwotą osoby potrzebujące protez, wózków inwalidzki lub innych ortez, za pomocą przelewu na telefon, na numer 519 815 815.

Każdy kilometr ma znaczenie i dzięki chwilowemu wysiłkowi, osoby takie jak na przykład 9-letni Edgar z Małopolski, który zmaga się z przewlekłym zapaleniem szpiku i kości czy Sylwia z okolic Warszawy, która uległa wypadkowi i doznała złamania kręgosłupa, mają szansę na lepsze życie. Trzymamy kciuki za kolejne edycje i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności