Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Pobiegliśmy, pomogliśmy, razem tworzymy historię – Poland Business Run 2023

Poland Business Run 2023, bieg charytatywny

Za nami fantastyczna niedziela, która upłynęła nie tylko pod znakiem wspaniałej pogody, ale przede wszystkim ze względu na szczytną inicjatywę w której wzięli udział nasi pracownicy. To już 12. edycja tych zawodów i wyjątkowa także z innych względów. W tym roku aż 36 445 biegaczy z różnych polskich firm, wystartowało by zmierzyć się z dystansem 4 km. Nie sposób tutaj nie wyróżnić naszej reprezentacji. Z roku na roku liczba naszych pracowników, którzy przystępują do tej inicjatywy sukcesywnie rośnie a przy obecnej edycji aż 55 osób, w ramach 11 drużyn reprezentowało naszą firmę, za co serdecznie dziękujemy i liczymy na powtórny udział w kolejnych edycjach. Jeszcze bardziej wdzięczni będą zapewne wszystkie osoby, które potrzebują protez lub mających problemy w obrębie narządów ruchu lub mastektomii – bo to na pomoc dla nich zbierane są środki podczas tego biegu.

To dla nas nie tylko wyzwanie sportowe, ale również znaczący element naszego zaangażowania w działania na rzecz społeczeństwa. Nasza firma zawsze podkreśla znaczenie wspólnoty oraz wsparcia dla tych, którzy potrzebują pomocy. To podejście doskonale współgra z filozofią, która kieruje inicjatywą Poland Business Run.

Osoby, które nie mogły wziąć udział w biegu, mogą również pomóc – w ramach całej inicjatywy została też uruchomiona akcja – „Pomagaj Bardziej”. Każda osoba może wesprzeć dowolną kwotą osoby potrzebujące protez, wózków inwalidzki lub innych ortez, za pomocą przelewu na telefon, na numer 519 815 815.

Każdy kilometr ma znaczenie i dzięki chwilowemu wysiłkowi, osoby takie jak na przykład 9-letni Edgar z Małopolski, który zmaga się z przewlekłym zapaleniem szpiku i kości czy Sylwia z okolic Warszawy, która uległa wypadkowi i doznała złamania kręgosłupa, mają szansę na lepsze życie. Trzymamy kciuki za kolejne edycje i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności