Jak co roku w Pruszkowie miał miejsce piknik z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Radę i Zarząd Powiatu Pruszkowskiego. Jako firma, której główna siedziba od lat funkcjonuje w tym właśnie powiecie, nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności wsparcia tak radosnego wydarzenia.
W dniu 1go czerwca 2023, w Parku Kościuszki w Pruszkowie odbył się wspaniały piknik pod hasłem Dnia Pieczy Zastępczej, zorganizowany dla wszystkich najmłodszych mieszkańców powiatu Pruszkowskiego oraz okolic, z uwzględnieniem oczywiście ich rodziców. Pogoda dopisała wspaniale, a atmosfera panująca na pikniku jeszcze ją przebiła!
Wśród wartości, które szczególnie cenimy sobie w Blachy Pruszyński, jest między innymi rodzina. Zatem z prawdziwą przyjemnością dołączyliśmy do grona firm, które pomogły zorganizować to wspaniałe wydarzenia. Oprócz wsparcia finansowego imprezy zapewniliśmy moc atrakcji na miejscu – między innymi: zaplatanie kolorowych warkoczyków, brokatowe tatuaże, zabawy sportowe z piłką czy przeciąganie liny. Szczególnym popularne okazało się także stanowisko, gdzie można było przeprowadzić eksperymenty fizyczne z suchym lodem, a pociąg do wiedzy i nauki wśród najmłodszych, cieszy najbardziej! Dla tych tych dzieci, które z kolei lubią poczytać czy cenią sobie aktywności artystyczne, był warsztat tkacki (dzieciaki mogły utkać sobie np. zakładkę do książki) oraz bańki mydlane.
Nie zabrakło konkursów z nagrodami, które zapewniliśmy – można zatem śmiało powiedzieć, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Cała impreza trwała od godziny 12.00 do wczesnych godzin wieczornych i mimo, że po tak aktywnym dniu czuć było zmęczenie naszego team’u, radość z udziału była jeszcze większa. Z pewnością zobaczymy się za rok!
TVN TURBO Rally Team pod wodzą Łukasza Byskiniewicza i Daniela Siatkowskiego zakończył Orlen Oil 81. Rajd Polski na 5. miejscu w RSMP i 13. pozycji w FIA ERC, zgarniając 19 punktów do klasyfikacji sezonu. Załoga zachwycała widowiskowymi skokami, kontrolowanymi poślizgami i perfekcyjnymi międzyczasami. Ekipa teraz skupia się na optymalizacji aerodynamiki i zawieszenia, a dzięki zaangażowaniu lokalnych społeczności Mazury stają się areną niezapomnianych sportowych emocji!
Czytaj dalejW dniach 13–15 czerwca 2025 roku wzięliśmy udział w jubileuszowej edycji targów OPOLAGRA. Nasze stoisko przyciągnęło setki odwiedzających, oferując konsultacje techniczne, prezentacje produktów i działania prospołeczne. Targi były doskonałą okazją do spotkań i wymiany doświadczeń z uczestnikami z całej Polski.
Czytaj dalej1 czerwca 2025 r. o godz. 19:26 nowy Stadion Miejski w Starachowicach oficjalnie rozpoczął działalność. W emocjonującym meczu Reprezentacja Gwiazd Piłkarzy Polskich pokonała Oldbojów Staru Starachowice 5:1, a na trybunach zasiadło ponad 2 000 kibiców. Jednym z kluczowych partnerów tego wydarzenia była firma Blachy Pruszyński.
Czytaj dalej