Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Piknik z okazji dnia dziecka w Pruszkowie

dzien dziecka pruszkow 2023

Jak co roku w Pruszkowie miał miejsce piknik z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Radę i Zarząd Powiatu Pruszkowskiego. Jako firma, której główna siedziba od lat funkcjonuje w tym właśnie powiecie, nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności wsparcia tak radosnego wydarzenia.

W dniu 1go czerwca 2023, w Parku Kościuszki w Pruszkowie odbył się wspaniały piknik pod hasłem Dnia Pieczy Zastępczej, zorganizowany dla wszystkich najmłodszych mieszkańców powiatu Pruszkowskiego oraz okolic, z uwzględnieniem oczywiście ich rodziców. Pogoda dopisała wspaniale, a atmosfera panująca na pikniku jeszcze ją przebiła!

Wśród wartości, które szczególnie cenimy sobie w Blachy Pruszyński, jest między innymi rodzina. Zatem z prawdziwą przyjemnością dołączyliśmy do grona firm, które pomogły zorganizować to wspaniałe wydarzenia. Oprócz wsparcia finansowego imprezy zapewniliśmy moc atrakcji na miejscu – między innymi: zaplatanie kolorowych warkoczyków, brokatowe tatuaże, zabawy sportowe z piłką czy przeciąganie liny. Szczególnym popularne okazało się także stanowisko, gdzie można było przeprowadzić eksperymenty fizyczne z suchym lodem, a pociąg do wiedzy i nauki wśród najmłodszych, cieszy najbardziej! Dla tych tych dzieci, które z kolei lubią poczytać czy cenią sobie aktywności artystyczne, był warsztat tkacki (dzieciaki mogły utkać sobie np. zakładkę do książki) oraz bańki mydlane.

Nie zabrakło konkursów z nagrodami, które zapewniliśmy – można zatem śmiało powiedzieć, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Cała impreza trwała od godziny 12.00 do wczesnych godzin wieczornych i mimo, że po tak aktywnym dniu czuć było zmęczenie naszego team’u, radość z udziału była jeszcze większa. Z pewnością zobaczymy się za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności