Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Piknik z okazji dnia dziecka w Pruszkowie

dzien dziecka pruszkow 2023

Jak co roku w Pruszkowie miał miejsce piknik z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Radę i Zarząd Powiatu Pruszkowskiego. Jako firma, której główna siedziba od lat funkcjonuje w tym właśnie powiecie, nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności wsparcia tak radosnego wydarzenia.

W dniu 1go czerwca 2023, w Parku Kościuszki w Pruszkowie odbył się wspaniały piknik pod hasłem Dnia Pieczy Zastępczej, zorganizowany dla wszystkich najmłodszych mieszkańców powiatu Pruszkowskiego oraz okolic, z uwzględnieniem oczywiście ich rodziców. Pogoda dopisała wspaniale, a atmosfera panująca na pikniku jeszcze ją przebiła!

Wśród wartości, które szczególnie cenimy sobie w Blachy Pruszyński, jest między innymi rodzina. Zatem z prawdziwą przyjemnością dołączyliśmy do grona firm, które pomogły zorganizować to wspaniałe wydarzenia. Oprócz wsparcia finansowego imprezy zapewniliśmy moc atrakcji na miejscu – między innymi: zaplatanie kolorowych warkoczyków, brokatowe tatuaże, zabawy sportowe z piłką czy przeciąganie liny. Szczególnym popularne okazało się także stanowisko, gdzie można było przeprowadzić eksperymenty fizyczne z suchym lodem, a pociąg do wiedzy i nauki wśród najmłodszych, cieszy najbardziej! Dla tych tych dzieci, które z kolei lubią poczytać czy cenią sobie aktywności artystyczne, był warsztat tkacki (dzieciaki mogły utkać sobie np. zakładkę do książki) oraz bańki mydlane.

Nie zabrakło konkursów z nagrodami, które zapewniliśmy – można zatem śmiało powiedzieć, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Cała impreza trwała od godziny 12.00 do wczesnych godzin wieczornych i mimo, że po tak aktywnym dniu czuć było zmęczenie naszego team’u, radość z udziału była jeszcze większa. Z pewnością zobaczymy się za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności