Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Piknik Rzemieślniczy i integracja branży dekarskiej

Piknik Rzemieślniczy

17 czerwca w Górze Kalwarii na terenie Poligonu 4×4 odbył się piknik zorganizowany przez Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli w którym nasza firma wzięła udział, wspólnie z PUNTO Pruszyński, firmą z Grupy Pruszyński. Była to nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów, ale również wymiany cennych doświadczeń i integracji całej branży.

Nasza firma z zaangażowaniem współpracuje z dekarzami, szkołami branżowymi i innymi instytucjami, aby podnieść jakość wykonywanych prac oraz zapewnić nowym pokoleniom dekarzy kompleksową wiedzę i umiejętności. Dlatego zawsze jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego, gdzie mamy możliwość pokazać nowe rozwiązania w branży, czy przekazać informacje dotyczące montażu naszych produktów, niekoniecznie stricte w formie szkoleń a w luźniejszej piknikowej atmosferze.

W czasie eventu uczestnicy mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami i rozrywką przygotowanymi przez organizatorów. Wyjątkowo przygotowany tor off-roadowy zapewnił niezapomniane przejażdżki samochodami terenowymi 4×4, stanowiąc prawdziwy zastrzyk adrenaliny dla entuzjastów dekarstwa.

My natomiast nie zapomnieliśmy o najmłodszych gościach, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje umożliwiające im wspaniałą zabawę. Ta niezwykła impreza była doskonałą okazją do integracji różnych pokoleń i wspólnego czerpania radości z tego wydarzenia.

Podczas pikniku, na naszym stoisku zorganizowaliśmy konkurs w cięciu blachy na czas. Uczestnicy mieli za zadanie przeciąć czterometrowy pas blachy, używając ręcznych nożyc. To zadanie wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczestników, którzy z entuzjazmem przystąpili do rywalizacji. Rekord był wielokrotnie pobijany, a ostatecznie najlepszy czas wyniósł zaledwie 24,3 sekundy. Gratulujemy zwycięzcy hartu ducha oraz silnej, i wprawnej w cięciu blachy, ręki. Już niedługo kolejne takie wydarzenia, na których będzie możliwość pobicia aktualnego rekordu.

Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z tej niezapomnianej imprezy związanej z branżą dekarską.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności