Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Szkolenia, Wydarzenia w firmie

Piknik Rzemieślniczy i integracja branży dekarskiej

Piknik Rzemieślniczy

17 czerwca w Górze Kalwarii na terenie Poligonu 4×4 odbył się piknik zorganizowany przez Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli w którym nasza firma wzięła udział, wspólnie z PUNTO Pruszyński, firmą z Grupy Pruszyński. Była to nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów, ale również wymiany cennych doświadczeń i integracji całej branży.

Nasza firma z zaangażowaniem współpracuje z dekarzami, szkołami branżowymi i innymi instytucjami, aby podnieść jakość wykonywanych prac oraz zapewnić nowym pokoleniom dekarzy kompleksową wiedzę i umiejętności. Dlatego zawsze jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego, gdzie mamy możliwość pokazać nowe rozwiązania w branży, czy przekazać informacje dotyczące montażu naszych produktów, niekoniecznie stricte w formie szkoleń a w luźniejszej piknikowej atmosferze.

W czasie eventu uczestnicy mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami i rozrywką przygotowanymi przez organizatorów. Wyjątkowo przygotowany tor off-roadowy zapewnił niezapomniane przejażdżki samochodami terenowymi 4×4, stanowiąc prawdziwy zastrzyk adrenaliny dla entuzjastów dekarstwa.

My natomiast nie zapomnieliśmy o najmłodszych gościach, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje umożliwiające im wspaniałą zabawę. Ta niezwykła impreza była doskonałą okazją do integracji różnych pokoleń i wspólnego czerpania radości z tego wydarzenia.

Podczas pikniku, na naszym stoisku zorganizowaliśmy konkurs w cięciu blachy na czas. Uczestnicy mieli za zadanie przeciąć czterometrowy pas blachy, używając ręcznych nożyc. To zadanie wzbudziło duże zainteresowanie wśród uczestników, którzy z entuzjazmem przystąpili do rywalizacji. Rekord był wielokrotnie pobijany, a ostatecznie najlepszy czas wyniósł zaledwie 24,3 sekundy. Gratulujemy zwycięzcy hartu ducha oraz silnej, i wprawnej w cięciu blachy, ręki. Już niedługo kolejne takie wydarzenia, na których będzie możliwość pobicia aktualnego rekordu.

Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z tej niezapomnianej imprezy związanej z branżą dekarską.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności