Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Piknik dekarski w Białymstoku – relacja

Jako lider branży blaszanych pokryć dachowych w Polsce bardzo blisko współpracujemy z dekarzami i ich cechami, w tym Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy. Współpraca ta ma jednak nie tylko charakter biznesowy i merytoryczny (jak na przykład cykl materiałów montażowych „Akademia Rzemiosła”), ale także poza pracowy. 


W jedną z ostatnich sobót sierpnia mieliśmy okazję uczestniczyć w rodzinnym pikniku dekarskim organizowanym przez PSD oddział Podlaski. Takie pikniki to doskonałe miejsce, by w nieco luźniejszej atmosferze spotkać się z ludźmi, których znamy na co dzień na stopie biznesowej, spędzić miło czas w rodzinnej atmosferze czy wymienić się uwagami i doświadczeniami. Na pikniku pojawił się dobrze znany i lubiany przez dekarzy MCS wraz z naszą ekipą szkoleniową, ale przede wszystkim zadbaliśmy o atrakcje poza pracowe. W strefie rodzinnej nasi animatorzy zapewniali mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich rodziców, a dla miłośników aktywności sportowej, miał miejsce turniej siatkówki. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali najwyższy poziom, który mamy nadzieję, będzie przedsmakiem sukcesu Polskiej Reprezentacji Siatkówki na Mistrzostwach Świata. 

Już nie możemy się doczekać kolejnych pikników i okazji, żeby spotkać się z fachowcami i spędzić wspólnie naprawdę niezapomniane chwile. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności