Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Piknik dekarski w Białymstoku – relacja

Jako lider branży blaszanych pokryć dachowych w Polsce bardzo blisko współpracujemy z dekarzami i ich cechami, w tym Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy. Współpraca ta ma jednak nie tylko charakter biznesowy i merytoryczny (jak na przykład cykl materiałów montażowych „Akademia Rzemiosła”), ale także poza pracowy. 


W jedną z ostatnich sobót sierpnia mieliśmy okazję uczestniczyć w rodzinnym pikniku dekarskim organizowanym przez PSD oddział Podlaski. Takie pikniki to doskonałe miejsce, by w nieco luźniejszej atmosferze spotkać się z ludźmi, których znamy na co dzień na stopie biznesowej, spędzić miło czas w rodzinnej atmosferze czy wymienić się uwagami i doświadczeniami. Na pikniku pojawił się dobrze znany i lubiany przez dekarzy MCS wraz z naszą ekipą szkoleniową, ale przede wszystkim zadbaliśmy o atrakcje poza pracowe. W strefie rodzinnej nasi animatorzy zapewniali mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich rodziców, a dla miłośników aktywności sportowej, miał miejsce turniej siatkówki. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali najwyższy poziom, który mamy nadzieję, będzie przedsmakiem sukcesu Polskiej Reprezentacji Siatkówki na Mistrzostwach Świata. 

Już nie możemy się doczekać kolejnych pikników i okazji, żeby spotkać się z fachowcami i spędzić wspólnie naprawdę niezapomniane chwile. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności