Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Polski za nami

Pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Polski za nami

Nasi rajdowcy z TVN Turbo Rally Team pewnie dojechali do mety w pierwszej rozgrywce tegorocznej edycji RMP. Zajęli 7me miejsce z 80 startujących załóg, co jest bardzo dobrym wynikiem, choć jak Łukasz i Daniel sami mówili po rajdzie, apetyt był na więcej. Kluczowe jest jednak to, że pojechali pewnie, bezpiecznie i ukończyli rajd na solidnym miejscu. Trudne warunki rajdu dały w kość nie tylko sponsorowanej przez Blachy Pruszyński załodze, ale także innym uczestnikom, z których część nie ukończyła rajdu. Sam rajd, który obchodził swoją 50tą rocznicę nie należy do łatwych. Uczestnicy przemykali po bardzo wymagających, wyselekcjonowanych drogach w Górach Sowich, które łączyły zarówno asfalt jak i szutr. Co więcej o ile pierwszego dnia pogoda dopisywała, o tyle drugiego dnia uczestnicy musieli się zmierzyć z iście jesienną pogodą, pełną opadów, mgieł i dużo niższej temperaturze. 

My się cieszymy z naprawdę dobrego występu naszej załogi, która przecież po raz pierwszy w tym składzie stanęła do walki o pudło a do tego w zupełnie nowym aucie. Patrząc na tej perspektywy, wiemy, że teraz będzie już tylko lepiej. Załoga z każdym wyściem będzie się lepiej zgrywała i coraz lepiej poznawała auto, co na pewno przełoży się na wyniki, za co oczywiście całą firmą trzymamy kciuki!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności