Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Polski za nami

Pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Polski za nami

Nasi rajdowcy z TVN Turbo Rally Team pewnie dojechali do mety w pierwszej rozgrywce tegorocznej edycji RMP. Zajęli 7me miejsce z 80 startujących załóg, co jest bardzo dobrym wynikiem, choć jak Łukasz i Daniel sami mówili po rajdzie, apetyt był na więcej. Kluczowe jest jednak to, że pojechali pewnie, bezpiecznie i ukończyli rajd na solidnym miejscu. Trudne warunki rajdu dały w kość nie tylko sponsorowanej przez Blachy Pruszyński załodze, ale także innym uczestnikom, z których część nie ukończyła rajdu. Sam rajd, który obchodził swoją 50tą rocznicę nie należy do łatwych. Uczestnicy przemykali po bardzo wymagających, wyselekcjonowanych drogach w Górach Sowich, które łączyły zarówno asfalt jak i szutr. Co więcej o ile pierwszego dnia pogoda dopisywała, o tyle drugiego dnia uczestnicy musieli się zmierzyć z iście jesienną pogodą, pełną opadów, mgieł i dużo niższej temperaturze. 

My się cieszymy z naprawdę dobrego występu naszej załogi, która przecież po raz pierwszy w tym składzie stanęła do walki o pudło a do tego w zupełnie nowym aucie. Patrząc na tej perspektywy, wiemy, że teraz będzie już tylko lepiej. Załoga z każdym wyściem będzie się lepiej zgrywała i coraz lepiej poznawała auto, co na pewno przełoży się na wyniki, za co oczywiście całą firmą trzymamy kciuki!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności