Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Opuścił nas wspaniały człowiek i wielki sportowiec

Opuścił nas wspaniały człowiek i wielki sportowiec

W piątek, 11 listopada opuścił nas Zbyszek Cieślar. Wieloletni pilot i członek zespołu TVN Turbo Rally team, który wspólnie z Łukaszem Byśkiniewiczem wiele razy zdobywał szutry i asfalty polskich rajdów. Ta niezwykle smutna wiadomość pogrążyła w żalu i smutku nie tylko najbliższych i rodzinę, ale także wszystkich fanów sportów motorowych i miłośników rajdów. Zbigniew Cieślar był wspaniałym człowiekiem, pełnym pogody ducha, otwartości i pasji do tego co kochał robić, czyli właśnie rajdów. Jako firma mieliśmy nieukrywaną przyjemność i zaszczyt wspierać jego i zespół TVN Turbo Rally Team w walce na każdym zakręcie, na każdej prostej. Niestety tego najważniejszego OSa w życiu, nie udało mu się wygrać, mimo tego, że do ostatniego momentu dzielnie stawiał czoło chorobie.

Chcielibyśmy złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie Zbyszka, przede wszystkim jego żonie i dzieciom, a także całemu zespołowi TVN Turbo Rally Team. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności