Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Onkobieg 2023! Bieg dla zdrowia i wsparcia pacjentów onkologicznych

Onkobieg 2023, bieg charytatywny, Warszawa

Onkobieg to wyjątkowe wydarzenie, które od 2008 roku jest inicjatywą Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki Sarcoma. To pierwsza w Polsce charytatywna impreza biegowa, która nie tylko propaguje zdrowy styl życia, ale przede wszystkim wspiera pacjentów onkologicznych i działania profilaktyczne. Każdy kilometr pokonany przez uczestników Onkobiegu przekształca się w realne wsparcie finansowe.

Zebrane środki mają ogromne znaczenie. Dzięki nim możliwe jest finansowanie protez kończyn dla osób, które straciły je w wyniku nowotworu. To także wsparcie w postaci opieki psychoonkologów oraz sfinansowanie nierefundowanych zabiegów i leków.

Nasz udział w tym wydarzeniu to nie tylko sposobność do rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim okazja do wsparcia działań charytatywnych. Razem z innymi uczestnikami Onkobiegu biegniemy, by pomagać pacjentom onkologicznym i promować profilaktykę zdrowotną.

Razem z nami w 16-tym Onkobiegu, który odbył się 10 września 2023 roku przy Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie, pobiegła Laura Grzyb – Mistrzyni Europy w boksie zawodowym.

„Należy pamiętać, że trzeba wspierać osoby dotknięte chorobami nowotworami i jak ważna jest ta walka. Jestem szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tym biegu i dołożyć małą cegiełkę w tak ważnej sprawie” – powiedziała po biegu Laura Grzyb.

To kolejne coroczne wydarzenie, które wspiera nasza firma. Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności