Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Onkobieg 2023! Bieg dla zdrowia i wsparcia pacjentów onkologicznych

Onkobieg 2023, bieg charytatywny, Warszawa

Onkobieg to wyjątkowe wydarzenie, które od 2008 roku jest inicjatywą Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki Sarcoma. To pierwsza w Polsce charytatywna impreza biegowa, która nie tylko propaguje zdrowy styl życia, ale przede wszystkim wspiera pacjentów onkologicznych i działania profilaktyczne. Każdy kilometr pokonany przez uczestników Onkobiegu przekształca się w realne wsparcie finansowe.

Zebrane środki mają ogromne znaczenie. Dzięki nim możliwe jest finansowanie protez kończyn dla osób, które straciły je w wyniku nowotworu. To także wsparcie w postaci opieki psychoonkologów oraz sfinansowanie nierefundowanych zabiegów i leków.

Nasz udział w tym wydarzeniu to nie tylko sposobność do rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim okazja do wsparcia działań charytatywnych. Razem z innymi uczestnikami Onkobiegu biegniemy, by pomagać pacjentom onkologicznym i promować profilaktykę zdrowotną.

Razem z nami w 16-tym Onkobiegu, który odbył się 10 września 2023 roku przy Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie, pobiegła Laura Grzyb – Mistrzyni Europy w boksie zawodowym.

„Należy pamiętać, że trzeba wspierać osoby dotknięte chorobami nowotworami i jak ważna jest ta walka. Jestem szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tym biegu i dołożyć małą cegiełkę w tak ważnej sprawie” – powiedziała po biegu Laura Grzyb.

To kolejne coroczne wydarzenie, które wspiera nasza firma. Do zobaczenia za rok!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności