Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Ogólnopolski Dzień Dekarza 2021 w Katowicach

Ogólnopolski Dzień Dekarza 2021 w Katowicach

W sobotę w samych centrum Katowic, niedaleko Spodka, odbędzie się wpierw wspaniały piknik z mnóstwem atrakcji a po nim, wieczorem w okolicach godziny 19.00 oficjalna Gala Dekarska. Nasza firma również będzie tam obecna, do czego serdecznie też zachęcamy i zapraszamy naszych partnerów a także wszystkich fachowców dekarskiej roboty. Na czas pikniku przygotowaliśmy dla wszystkich mnóstwo atrakcji i zajęć. W tym mniejsze i większe konkursy a także główną atrakcję – czyli możliwość wykazania się nie tylko talentem dekarskim, ale także siatkarskim. Wszystkich fanów piłki siatkowej, do których my też się zaliczamy, zapraszamy szczególnie do odwiedzenia naszej strefy i spróbowania swoich sił w turnieju siatkarskim na specjalnie przygotowanym boisku. Dla najlepszych drużyn przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne nagrody, godne prawdziwych fanów Polskiej Reprezentacji Siatkówki. 

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe info odnośnie planowanego harmongramu Dnia Dekarza w Katowicach, a także link do strony organizatora – Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, gdzie można znaleźć więcej szczegółów na temat wydarzenia. 

24.07.2021

PIKNIK (24.07.2021)

  • 9:30 – Msza Święta rozpoczynająca obchody 21go Ogólnopolskiego Dnia Dekarza (teren pikniku dekarskiego)
  • 10:30 – Rozpoczęcie pikniku dekarskiego, rejestracja w namiocie PSD
  • 10:30 – 15:30 – Atrakcje piknikowe, konkursy z nagrodami przygotwane przez partnerów wydarzenia, strefa kibica, spotkanie z producentami oraz odpoczynek w sercu Katowic
  • 10:30 – Rejestracja na Dekarski Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Blachy Pruszyński
  • 11:00 – Dekarski Turniej Piłki Siatkowej
  • 12:40 – Transmisja meczu Polska – Iran (strefa kibica od Blachy Pruszyński)
  • 15:30 – Zakończenie pikniku
  • 15:30 – 19:00 – Czas wolny

GALA (24.07.2021)

Katowicki Spodek, wejście od ul. Korfantego, Brama nr 1

  • 19:30 – Oficjalne rozpoczęcie Gali Dekarskiej

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na: http://www.dekarz.com.pl/DZIEŃ DEKARZA

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności