Przeglądaj stronę jako: Wykonawca
MENU
Co nowego

Ogłoszenie planu połączenia Pruszyński Sp. z o.o. z FINCO STAL Sp. z o.o.

OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ SPÓŁKI „PRUSZYŃSKI”  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (SPÓŁKA PRZEJMUJĄCA )

 
Zarząd Spółki „ PRUSZYŃSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Jerozolimskie 214 ,02-486  Warszawa), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000054020, ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, że w dniu 30 listopada  2018 roku został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek . Plan połączenia wraz załącznikami znajduje się w pliku Połączenie_firm.pdf do pobrania poniżej.

Plan połączenia firm

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter Skopiuj link

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Rajd Śląska 2025: Byśkiniewicz i Siatkowski odrobili straty po awarii i ukończyli rajd na 7. miejscu

Rajd Śląska 2025 zapisał się w pamięci kibiców nie tylko ze względu na widowiskową rywalizację, ale także dramatyczne zwroty akcji, które dotknęły ekipę TVN TURBO RALLY TEAM. Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski rozpoczęli weekend znakomicie, a ich tempo pozwalało realnie myśleć o podium. Niestety, niespodziewana awaria elektroniki odebrała im szansę na spektakularny wynik. Mimo tego nie poddali się i do samego końca walczyli o każdy punkt, finiszując na wysokiej 7. pozycji.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Blachy Pruszyński wspierają Polską Siatkówkę – Memoriał Wagnera, sukcesy VNL 2025 i meczu towarzyskiego Polska–Brazylia

Sezon 2025 w polskiej siatkówce jest pełen emocji, intensywnych przygotowań i spektakularnych wyzwań. Zarówno męska, jak i żeńska reprezentacja stawiają czoła najważniejszym rywalizacjom, weryfikując swoją formę przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata. Wyniki dotychczasowych występów, w tym złoty medal mężczyzn w Lidze Narodów oraz brąz kobiet, pokazują wysoki poziom gry, głębię kadry i skuteczność działań sztabów szkoleniowych.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Ogólnopolski Dzień Dekarza, pikniki i spływ kajakowy – integracja branży 2025

Branża dekarska nie zwalnia tempa! Ogólnopolski Dzień Dekarza w Jeleniej Górze, V Piknik Dekarski w Białymstoku i spływ kajakowy nad Bzurą to wydarzenia, które połączyły integrację, edukację i sportową rywalizację. Zobacz, jak wyglądały tegoroczne spotkania, które umacniają więzi w środowisku i budują przyszłość naszej branży.

Czytaj dalej
Aktualności