Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Ogłoszenie planu połączenia Pruszyński Sp. z o.o. z FINCO STAL Sp. z o.o.

OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ SPÓŁKI „PRUSZYŃSKI”  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (SPÓŁKA PRZEJMUJĄCA )

 
Zarząd Spółki „ PRUSZYŃSKI” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Jerozolimskie 214 ,02-486  Warszawa), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000054020, ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, że w dniu 30 listopada  2018 roku został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek . Plan połączenia wraz załącznikami znajduje się w pliku Połączenie_firm.pdf do pobrania poniżej.

Plan połączenia firm

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności