Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Od lat wspieramy polską siatkówkę – Blachy Pruszyński

Od lat wspieramy polską siatkówkę - Blachy Pruszyński

Właśnie zaczęły się super sportowe emocje związane z Olimpiadą w Tokio. Jak Państwo wiecie Blachy Pruszyński od lat jest firmą bardzo zaangażowaną we wspieranie sportu w Polsce. Wynika to nie tylko z tego, że wierzymy w prawdziwość maksymy: w zdrowym ciele zdrowy duch! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym sukcesem w sporcie, stoją niezliczone godziny treningów, wytrwałość, ciężka praca i rzetelność, a piłka siatkowa nie jest tutaj wyjątkiem. Te wartości są również nam bardzo bliskie, to nimi kierujemy się od początku istnienia firmy Blachy Pruszyński. Sponsorowanie polskiej reprezentacji Piłki Siatkowej i stała współpraca z PZPS były i są zatem dla nas oczywistym wyborem.

W tym roku mija ponad 20 lat stałej współpracy Blachy Pruszyński z PZPS z czego jesteśmy bardzo dumni. Byliśmy z polskimi siatkarzami kiedy na początku lat 2000 cieszyliśmy się z nimi z 5tych czy 6tych miejsc na zawodach, byliśmy też gdy w 2014 odbierali złoty medal Mistrzostw Świata, jesteśmy gdy niedawno cieszyliśmy się z II miejsca w Siatkarskiej Lidze Narodów – jesteśmy i teraz gdy walczą o Olimpijskie Złoto w Tokio. Równie ważną dla nas kwestią jest to, jak nasi siatkarze od zawsze podchodzili do sportu. Najlepiej podsumował to chyba Aleksander Śliwka, przyjmujący polskiej reprezentacji: „Wiem, że Blachy Pruszyński sponsorują też twarde sporty walki. To, że są z nami świadczy, że i dla nich jesteśmy twardzielami. To dla nas super komplement.” Nie pozostaje nam nic innego jak się pod tym podpisać. Zawsze docenialiśmy twardych zawodników, czy to na ringu, czy to pod siatką czy też między krokwiami połaci dachowej.

Nie możemy się też doczekać kolejnych meczów naszych siatkarzy i siatkarek na Igrzyskach w Tokio – na pewno będziemy im kibicować, choć tylko zdalnie, do czego i Państwa serdecznie zachęcamy.

Na koniec chcielibyśmy powiedzieć, że siatkówka jest dla nas ważna w każdym wymiarze: wspieramy nie tylko reprezentację halowej piłki siatkowej (kobiet i mężczyzn), ale także siatkowej piłki plażowej, do której obecnie są szczególnie dobre warunki.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności