Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Od lat wspieramy polską siatkówkę – Blachy Pruszyński

Od lat wspieramy polską siatkówkę - Blachy Pruszyński

Właśnie zaczęły się super sportowe emocje związane z Olimpiadą w Tokio. Jak Państwo wiecie Blachy Pruszyński od lat jest firmą bardzo zaangażowaną we wspieranie sportu w Polsce. Wynika to nie tylko z tego, że wierzymy w prawdziwość maksymy: w zdrowym ciele zdrowy duch! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym sukcesem w sporcie, stoją niezliczone godziny treningów, wytrwałość, ciężka praca i rzetelność, a piłka siatkowa nie jest tutaj wyjątkiem. Te wartości są również nam bardzo bliskie, to nimi kierujemy się od początku istnienia firmy Blachy Pruszyński. Sponsorowanie polskiej reprezentacji Piłki Siatkowej i stała współpraca z PZPS były i są zatem dla nas oczywistym wyborem.

W tym roku mija ponad 20 lat stałej współpracy Blachy Pruszyński z PZPS z czego jesteśmy bardzo dumni. Byliśmy z polskimi siatkarzami kiedy na początku lat 2000 cieszyliśmy się z nimi z 5tych czy 6tych miejsc na zawodach, byliśmy też gdy w 2014 odbierali złoty medal Mistrzostw Świata, jesteśmy gdy niedawno cieszyliśmy się z II miejsca w Siatkarskiej Lidze Narodów – jesteśmy i teraz gdy walczą o Olimpijskie Złoto w Tokio. Równie ważną dla nas kwestią jest to, jak nasi siatkarze od zawsze podchodzili do sportu. Najlepiej podsumował to chyba Aleksander Śliwka, przyjmujący polskiej reprezentacji: „Wiem, że Blachy Pruszyński sponsorują też twarde sporty walki. To, że są z nami świadczy, że i dla nich jesteśmy twardzielami. To dla nas super komplement.” Nie pozostaje nam nic innego jak się pod tym podpisać. Zawsze docenialiśmy twardych zawodników, czy to na ringu, czy to pod siatką czy też między krokwiami połaci dachowej.

Nie możemy się też doczekać kolejnych meczów naszych siatkarzy i siatkarek na Igrzyskach w Tokio – na pewno będziemy im kibicować, choć tylko zdalnie, do czego i Państwa serdecznie zachęcamy.

Na koniec chcielibyśmy powiedzieć, że siatkówka jest dla nas ważna w każdym wymiarze: wspieramy nie tylko reprezentację halowej piłki siatkowej (kobiet i mężczyzn), ale także siatkowej piłki plażowej, do której obecnie są szczególnie dobre warunki.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności