Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Nowy pilot w TVN Turbo Rally Team

Nowy pilot w TVN Turbo Rally Team

Już w dniach 20-24 kwietnia odbędzie się Rajd Świdnicki Krause, pierwsza rywalizacja w tegorocznej edycji Rajdowsych Samochodowych Mistrzostw Polski. Oczywiście z niecierpliwością wyczekujemy tego wydarzenia, bo nie zabraknie na nim naszej załogi czyli TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Byśkiniewiczem za kółkiem, którą to załogę już od kilku lat sponsorujemy. Nie inaczej będzie w tym sezonie, a emocji na pewno nie zabraknie, bo i zmian jest sporo. 

Pierwszą zmianą jest nowy pilot Łukasza, czyli bardzo doświadczony Olsztynianin, Daniel Siatkowski, który zastąpi Zbyszka Cieślara. Ten ostatni niestety musi na razie wstrzymać się z występami, ze względu na kwestie zdrowotne – oczywiście trzymamy za Zbyszka kciuki i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Daniel, ma za sobą wiele występów w roli pilota i jest doskonałym profesjonalistą. Jesteśmy przekonani, że świetnie poradzi sobie jako partner Łukasza, co oczywiście nie zmieni zapału z jakim będziemy kibicowali załodze! 

Druga bardzo istotną zmianą jest auto do którego wsiądą Łukasz i Daniel. TVN Turbo Rally Team wraca do gry o najwyższą stawkę! Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski 2021 w klasie 3, podejmują rywalizację w klasyfikacji generalnej RSMP 2022! Naturalnie wiąże się to z zupełnie nowym autem! Wybór padł na fenomenalną konstrukcję – Hyundaia i20 R5, który należy do najmocniejszych aut w krajowym czempionacie. Trudno się dziwić, że mają do dyspozycji takie auto załoga ogłosiła udział we wszystkich 8 startach w ramach RSM 2022. Blachy Pruszyński na pewno będziemy z Łukaszem i Danielem, wspierając ich w drodze na podium. Tym bardziej, że w załodze panuje doskonała atmosfera, co jak sam Łukasz Byśkiniewicz opisał: 

„Dziś rozpiera mnie wielka radość, ponieważ podczas motoryzacyjnego święta Poznań Motor Show mogę zaprezentować program startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2022. To wspaniałe uczucie móc, wśród dziesiątek tysięcy miłośników motoryzacji, w miasteczku TVN TURBO, odsłonić Hyundaia i20 R5 oraz przekazać dobre wieści, że wystartujemy we wszystkich rajdach zaliczanych do Mistrzostw Polski i to na pokładzie urządzenia z najwyższej rajdowej półki.
Ten wspaniały dzień jest możliwy dzięki moim Partnerom. Dziękuję im za wielkie zaangażowanie w sporty motorowe. i to, że cały czas mogę startować w ukochanych rajdach (…). Pierwszy start już za 2 tygodnie w Świdnicy. Chciałbym także zaprezentować naszych tegorocznych Partnerów: główny Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, Tekom Technologia, Michelin Motorsport Polska, BYŚ- Gospodarka Odpadami, a za patronat medialny odpowiada TVN TURBO. ”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności