Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Nowy pilot w TVN Turbo Rally Team

Nowy pilot w TVN Turbo Rally Team

Już w dniach 20-24 kwietnia odbędzie się Rajd Świdnicki Krause, pierwsza rywalizacja w tegorocznej edycji Rajdowsych Samochodowych Mistrzostw Polski. Oczywiście z niecierpliwością wyczekujemy tego wydarzenia, bo nie zabraknie na nim naszej załogi czyli TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Byśkiniewiczem za kółkiem, którą to załogę już od kilku lat sponsorujemy. Nie inaczej będzie w tym sezonie, a emocji na pewno nie zabraknie, bo i zmian jest sporo. 

Pierwszą zmianą jest nowy pilot Łukasza, czyli bardzo doświadczony Olsztynianin, Daniel Siatkowski, który zastąpi Zbyszka Cieślara. Ten ostatni niestety musi na razie wstrzymać się z występami, ze względu na kwestie zdrowotne – oczywiście trzymamy za Zbyszka kciuki i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Daniel, ma za sobą wiele występów w roli pilota i jest doskonałym profesjonalistą. Jesteśmy przekonani, że świetnie poradzi sobie jako partner Łukasza, co oczywiście nie zmieni zapału z jakim będziemy kibicowali załodze! 

Druga bardzo istotną zmianą jest auto do którego wsiądą Łukasz i Daniel. TVN Turbo Rally Team wraca do gry o najwyższą stawkę! Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski 2021 w klasie 3, podejmują rywalizację w klasyfikacji generalnej RSMP 2022! Naturalnie wiąże się to z zupełnie nowym autem! Wybór padł na fenomenalną konstrukcję – Hyundaia i20 R5, który należy do najmocniejszych aut w krajowym czempionacie. Trudno się dziwić, że mają do dyspozycji takie auto załoga ogłosiła udział we wszystkich 8 startach w ramach RSM 2022. Blachy Pruszyński na pewno będziemy z Łukaszem i Danielem, wspierając ich w drodze na podium. Tym bardziej, że w załodze panuje doskonała atmosfera, co jak sam Łukasz Byśkiniewicz opisał: 

„Dziś rozpiera mnie wielka radość, ponieważ podczas motoryzacyjnego święta Poznań Motor Show mogę zaprezentować program startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2022. To wspaniałe uczucie móc, wśród dziesiątek tysięcy miłośników motoryzacji, w miasteczku TVN TURBO, odsłonić Hyundaia i20 R5 oraz przekazać dobre wieści, że wystartujemy we wszystkich rajdach zaliczanych do Mistrzostw Polski i to na pokładzie urządzenia z najwyższej rajdowej półki.
Ten wspaniały dzień jest możliwy dzięki moim Partnerom. Dziękuję im za wielkie zaangażowanie w sporty motorowe. i to, że cały czas mogę startować w ukochanych rajdach (…). Pierwszy start już za 2 tygodnie w Świdnicy. Chciałbym także zaprezentować naszych tegorocznych Partnerów: główny Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, Tekom Technologia, Michelin Motorsport Polska, BYŚ- Gospodarka Odpadami, a za patronat medialny odpowiada TVN TURBO. ”

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności