Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Nowe inwestycje w naszej firmie – budowa hali w Sokołowie

Od początku kwietnia w dynamicznym tempie powstaje nowa hala magazynowa w naszej centrali w Sokołowie. Budynek będzie miał dwa piętra i konstrukcję żelbetowo-prefabrykowaną. Przy maksymalnej wysokości prawie 12 metrów i dwóch piętrach będzie oferował  2 tys mkw powierzchni użytkowej – po tysiącu na każdym z pięter. Wykończenie budynku będzie z wykorzystaniem naszych produktów: na dachu znajdzie się płyta warstwowa PWD-PIR-120, zaś elewację pokryje analogicznie płyta warstwowa ścienna PWS-PIR-120.

Zdecydowaliśmy się także na wykorzystanie doświetlenia poprzez okna ścienne z PCV. Z ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych warto także nadmienić, że będzie to pierwszy obiekt magazynowy w Sokołowie z windą towarowo-osobową, a także będzie połączony z istniejącą już obok halą, nowoczesnym łącznikiem nadziemnym, wykonanym w konstrukcji stalowej w obudowie szklanej.

Najważniejszy jednak, szczególnie z punktu widzenia naszych partnerów i klientów, będzie fakt, że nowa hala pozwoli znacząco usprawnić logistykę związaną z obsługą naszego programu promocyjnego „Wspólne Korzyści„. Dodatkowo będzie dedykowana produktom z naszej oferty o nieco mniejszym gabarycie, takich jak np. typowe obróbki blacharskie, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem tak wykonawców jak i klientów końcowych. Pełne uruchomienie hali planowane jest już na początku roku 2023.

NOWE INWESTYCJE W NASZEJ FIRMIE - BUDOWA HALI W SOKOŁOWIE

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności