Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Nowe inwestycje w naszej firmie – budowa hali w Sokołowie

Od początku kwietnia w dynamicznym tempie powstaje nowa hala magazynowa w naszej centrali w Sokołowie. Budynek będzie miał dwa piętra i konstrukcję żelbetowo-prefabrykowaną. Przy maksymalnej wysokości prawie 12 metrów i dwóch piętrach będzie oferował  2 tys mkw powierzchni użytkowej – po tysiącu na każdym z pięter. Wykończenie budynku będzie z wykorzystaniem naszych produktów: na dachu znajdzie się płyta warstwowa PWD-PIR-120, zaś elewację pokryje analogicznie płyta warstwowa ścienna PWS-PIR-120.

Zdecydowaliśmy się także na wykorzystanie doświetlenia poprzez okna ścienne z PCV. Z ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych warto także nadmienić, że będzie to pierwszy obiekt magazynowy w Sokołowie z windą towarowo-osobową, a także będzie połączony z istniejącą już obok halą, nowoczesnym łącznikiem nadziemnym, wykonanym w konstrukcji stalowej w obudowie szklanej.

Najważniejszy jednak, szczególnie z punktu widzenia naszych partnerów i klientów, będzie fakt, że nowa hala pozwoli znacząco usprawnić logistykę związaną z obsługą naszego programu promocyjnego „Wspólne Korzyści„. Dodatkowo będzie dedykowana produktom z naszej oferty o nieco mniejszym gabarycie, takich jak np. typowe obróbki blacharskie, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem tak wykonawców jak i klientów końcowych. Pełne uruchomienie hali planowane jest już na początku roku 2023.

NOWE INWESTYCJE W NASZEJ FIRMIE - BUDOWA HALI W SOKOŁOWIE

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności