Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Nasi ambasadorzy pewnie zwyciężają na gali boksu!

Michał Cieślak to jeden z najlepszych obecnie polskich pięściarzy, którego walki zawsze przyciągają rzesze fanów i wywołują duże emocje. Tym razem musieliśmy poczekać cztery miesiące na jego powrót na ring, po niestety przegranej walce o pas mistrza świata z Lawrance’m Okolie. Czas ten nie został jednak zmarnowany i Michał wszedł na ring doskonale przygotowany tak technicznie jak i kondycyjnie. Szybko przeszedł do ataku i w pierwszej rundzie zakończył pojedynek przez K.O. Jak to sam określił po walce: „Jak treningi są ciężkie, potem na ringu jest łatwo lekko i przyjemnie!”

Równie dobrze poszła walka drugiej naszej ambasadorce – Laurze Grzyb. Naprzeciw niej stanęła niepokonana do tej pory Martine Vallieres z Kanady. Nie ulega wątpliwości, że obie bokserki dały z siebie wszystko, ale widać było wyraźnie, że to Laura była lepsza od swojej rywalki. Pewnie prowadziła walkę od początku do końca, wiele razy wyprowadzając celne ciosy. Jeden z nich rozciął przeciwniczce nawet łuk brwiowy, co wymagało interwencji zespołu medycznego. Finalnie Laura Grzyb wygrała na punkty jednogłośną decyzją sędziów. 

Obojgu naszych ambasadorów serdecznie gratulujemy wygranych i trzymamy kciuki za kolejne udane konfrontacje!

foto: Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności