Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Nasi ambasadorzy pewnie zwyciężają na gali boksu!

Michał Cieślak to jeden z najlepszych obecnie polskich pięściarzy, którego walki zawsze przyciągają rzesze fanów i wywołują duże emocje. Tym razem musieliśmy poczekać cztery miesiące na jego powrót na ring, po niestety przegranej walce o pas mistrza świata z Lawrance’m Okolie. Czas ten nie został jednak zmarnowany i Michał wszedł na ring doskonale przygotowany tak technicznie jak i kondycyjnie. Szybko przeszedł do ataku i w pierwszej rundzie zakończył pojedynek przez K.O. Jak to sam określił po walce: „Jak treningi są ciężkie, potem na ringu jest łatwo lekko i przyjemnie!”

Równie dobrze poszła walka drugiej naszej ambasadorce – Laurze Grzyb. Naprzeciw niej stanęła niepokonana do tej pory Martine Vallieres z Kanady. Nie ulega wątpliwości, że obie bokserki dały z siebie wszystko, ale widać było wyraźnie, że to Laura była lepsza od swojej rywalki. Pewnie prowadziła walkę od początku do końca, wiele razy wyprowadzając celne ciosy. Jeden z nich rozciął przeciwniczce nawet łuk brwiowy, co wymagało interwencji zespołu medycznego. Finalnie Laura Grzyb wygrała na punkty jednogłośną decyzją sędziów. 

Obojgu naszych ambasadorów serdecznie gratulujemy wygranych i trzymamy kciuki za kolejne udane konfrontacje!

foto: Piotr Duszczyk / boxingphotos.pl

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności