Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Najwyższej jakości blaszane pokrycia i wielkie serce

Trzydziestego czerwca bieżącego roku miało miejsce otwarcie hospicjum wiejskiego w Makówce. Jest to pierwszy tego typu obiekt w województwie podlaskim – Wiejskie Hospicjum. Na początek trafi tutaj do pierwszego skrzydła, 50ciu pacjentów i pacjentek. Obiekt ten powstał wysiłkiem i zaangażowaniem Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza, którego założycielem jest dr Paweł Grabowski. Nasza firma, również zaangażowała się w ten szczytny cel fundując cały dach obiektu, w postaci paneli na rąbek – nano fala wraz z niezbędnym zapasem blachy płaskiej w nanofali do wykonania niezbędnych obróbek czy wykończeń. Podobnie jak inni sponsorzy, dzięki zaangażowaniu Fundacji, mieliśmy tę niewątpliwą przyjemność wsparcia tej jakże słusznej i ważnej inicjatywy. 

W samym otwarciu obiektu uczestniczył nasz prezes, Krzysztof Pruszyński. Poniżej znajdziecie Państwo relację z otwarcia a także kilka zdjęć obiektu. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności