Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Najwyższej jakości blaszane pokrycia i wielkie serce

Trzydziestego czerwca bieżącego roku miało miejsce otwarcie hospicjum wiejskiego w Makówce. Jest to pierwszy tego typu obiekt w województwie podlaskim – Wiejskie Hospicjum. Na początek trafi tutaj do pierwszego skrzydła, 50ciu pacjentów i pacjentek. Obiekt ten powstał wysiłkiem i zaangażowaniem Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza, którego założycielem jest dr Paweł Grabowski. Nasza firma, również zaangażowała się w ten szczytny cel fundując cały dach obiektu, w postaci paneli na rąbek – nano fala wraz z niezbędnym zapasem blachy płaskiej w nanofali do wykonania niezbędnych obróbek czy wykończeń. Podobnie jak inni sponsorzy, dzięki zaangażowaniu Fundacji, mieliśmy tę niewątpliwą przyjemność wsparcia tej jakże słusznej i ważnej inicjatywy. 

W samym otwarciu obiektu uczestniczył nasz prezes, Krzysztof Pruszyński. Poniżej znajdziecie Państwo relację z otwarcia a także kilka zdjęć obiektu. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności