Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Nagroda Starosty Pruszkowskiego dla Krzysztofa Pruszyńskiego

Podczas niedawno zorganizowanego XXII balu charytatywnego Starosta Pruszkowski Pan Krzysztof Rymuza wręczył Prezesowi naszej firmy Panu Krzysztofowi Pruszyńskiemu statuetkę „Przyjaciel Powiatu Pruszkowskiego”. Nagroda ta to podziękowanie za zaangażowanie w różne formy współpracy z powiatem, a w szczególności w pomoc finansową przekazaną na budowę nowego budynku Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie.

Fundacja Pruszyńscy wsparła, tą jakże ważną dla lokalnej społeczności inicjatywę, kwotą w wysokości 20 mln zł. Między innymi dzięki tej pomocy w lutym oddano do użytku budynek szkoły, zbudowany przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży z niepełnosprawnościami. Cały kompleks oddaje od dyspozycji kadry i uczniów: nowoczesne sale lekcyjne, sale do praktycznej nauki zawodu, a także pełną infrastrukturę – jak stołówki, sale komputerowe, szatnie etc. Oddanie budynku ukończyło tym samym pierwszy etap inwestycji. W następnej kolejności zaplanowana jest rozbiórka starego budynku szkoły.

Oczywiście Fundacja Pruszyńscy będzie kontynuowała swoje zaangażowanie w tak potrzebną inwestycję dla lokalnej społeczności, która w co mocno wierzymy, pozwoli najbardziej potrzebującym uczniom, zdobyć wykształcenie i odnaleźć swoje miejsce w pruszkowskiej społeczności.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności