Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Wydarzenia w firmie

Nagroda Starosty Pruszkowskiego dla Krzysztofa Pruszyńskiego

Podczas niedawno zorganizowanego XXII balu charytatywnego Starosta Pruszkowski Pan Krzysztof Rymuza wręczył Prezesowi naszej firmy Panu Krzysztofowi Pruszyńskiemu statuetkę „Przyjaciel Powiatu Pruszkowskiego”. Nagroda ta to podziękowanie za zaangażowanie w różne formy współpracy z powiatem, a w szczególności w pomoc finansową przekazaną na budowę nowego budynku Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Pruszkowie.

Fundacja Pruszyńscy wsparła, tą jakże ważną dla lokalnej społeczności inicjatywę, kwotą w wysokości 20 mln zł. Między innymi dzięki tej pomocy w lutym oddano do użytku budynek szkoły, zbudowany przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży z niepełnosprawnościami. Cały kompleks oddaje od dyspozycji kadry i uczniów: nowoczesne sale lekcyjne, sale do praktycznej nauki zawodu, a także pełną infrastrukturę – jak stołówki, sale komputerowe, szatnie etc. Oddanie budynku ukończyło tym samym pierwszy etap inwestycji. W następnej kolejności zaplanowana jest rozbiórka starego budynku szkoły.

Oczywiście Fundacja Pruszyńscy będzie kontynuowała swoje zaangażowanie w tak potrzebną inwestycję dla lokalnej społeczności, która w co mocno wierzymy, pozwoli najbardziej potrzebującym uczniom, zdobyć wykształcenie i odnaleźć swoje miejsce w pruszkowskiej społeczności.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności