Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Wyróżnienia i nagrody

Dwie nagrody od Builder Polska – Osobowość Branży 2022 i Budowlana Firma Roku 2022

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni dwiema nagrodami na Gali Builder Awards, organizowanej przez miesięcznik Builder Polska.

W kategorii „OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2022” Prezes Krzysztof Pruszyński został wyróżniony za swoje wyjątkowe przywództwo i osiągnięcia w skutecznym zarządzaniu, poszerzaniu potencjału oraz zdobywaniu przewagi konkurencyjnej dla swojej firmy. Nagroda ta przyznawana jest liderom branży, którzy wykazują przedsiębiorczość, intuicję biznesową oraz wsparcie inicjatyw istotnych dla rozwoju branży.

W kategorii „BUDOWLANA FIRMA ROKU 2022” została wyróżniona firma PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. za dynamiczny rozwój i zdobycie silnej pozycji na rynku. Nagroda ta przyznawana jest firmom z branży budowlanej, które osiągnęły szczególne osiągnięcia i wyróżniają się na tle konkurencji jako liderzy branży.

Nagradzanie firm budowlanych za ich osiągnięcia i wysoką jakość produktów i usług jest istotne dla rozwoju branży budowlanej w Polsce. Wyróżnienie najlepszych firm w branży może wpłynąć na poprawę jakości oferowanych produktów i usług oraz zwiększenie konkurencyjności na rynku. Dlatego ważne jest, aby firma dążyła do stałego doskonalenia swoich produktów i usług, co pozwala na budowanie jeszcze silniejszej pozycji na rynku.

Nagrody z rąk Kapituły konkursu oraz redakcji miesięcznika Builder Polska odebrali Małgorzata Lubczyńska, Dyrektor ds. marketingu oraz Piotr Olgierd Korycki – Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaangażowania w rozwój polskiego budownictwa. Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy dominującą pozycję na rynku budowlanym i zdobyliśmy uznanie, które z pewnością przyniesie nam korzyści w przyszłości.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności