Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego, Wyróżnienia i nagrody

Dwie nagrody od Builder Polska – Osobowość Branży 2022 i Budowlana Firma Roku 2022

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni dwiema nagrodami na Gali Builder Awards, organizowanej przez miesięcznik Builder Polska.

W kategorii „OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2022” Prezes Krzysztof Pruszyński został wyróżniony za swoje wyjątkowe przywództwo i osiągnięcia w skutecznym zarządzaniu, poszerzaniu potencjału oraz zdobywaniu przewagi konkurencyjnej dla swojej firmy. Nagroda ta przyznawana jest liderom branży, którzy wykazują przedsiębiorczość, intuicję biznesową oraz wsparcie inicjatyw istotnych dla rozwoju branży.

W kategorii „BUDOWLANA FIRMA ROKU 2022” została wyróżniona firma PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. za dynamiczny rozwój i zdobycie silnej pozycji na rynku. Nagroda ta przyznawana jest firmom z branży budowlanej, które osiągnęły szczególne osiągnięcia i wyróżniają się na tle konkurencji jako liderzy branży.

Nagradzanie firm budowlanych za ich osiągnięcia i wysoką jakość produktów i usług jest istotne dla rozwoju branży budowlanej w Polsce. Wyróżnienie najlepszych firm w branży może wpłynąć na poprawę jakości oferowanych produktów i usług oraz zwiększenie konkurencyjności na rynku. Dlatego ważne jest, aby firma dążyła do stałego doskonalenia swoich produktów i usług, co pozwala na budowanie jeszcze silniejszej pozycji na rynku.

Nagrody z rąk Kapituły konkursu oraz redakcji miesięcznika Builder Polska odebrali Małgorzata Lubczyńska, Dyrektor ds. marketingu oraz Piotr Olgierd Korycki – Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaangażowania w rozwój polskiego budownictwa. Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy dominującą pozycję na rynku budowlanym i zdobyliśmy uznanie, które z pewnością przyniesie nam korzyści w przyszłości.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności