Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Jubileuszowy XX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera – sukces wydarzenia pełen siatkarskich emocji!

XX Memoriał Huberta Wagnera, Kraków

W miniony weekend byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia – dwudziestej edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Kibice stworzyli niezwykłą atmosferę, licznie przybywając na rozgrywki.

Mecze rozgrywane były przy pełnych trybunach, a przez 3 dni przewinęło się ponad 45 tysięcy entuzjastów siatkówki. Chociaż zwycięstwo w Jubileuszowym XX Memoriale Huberta Jerzego Wagnera przypadło reprezentacji Włoch, to niezaprzeczalnie kibice z Polski pozostawili największe wrażenie na gościach z całego kontynentu, wypełniając trybuny do ostatniego miejsca na każdym z meczów.

Biało-czerwoni, mimo porażki 1:3 z Włochami, zdołali zdobyć trzecie miejsce w krakowskim turnieju. Popularność naszej siatkówki jest niezaprzeczalna, a fakt, że tegoroczny Memoriał przyciągnął najmocniejsze drużyny Europy (pojawili się mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, wicemistrzowie Europy) z pewnością dodatkowo wpłynął na imponujący frekwencyjny sukces imprezy.

W ostatnim starciu na TAURON Arenie Kraków, reprezentacja Polski zmierzyła się z mistrzami świata – Włochami. Po świetnej rywalizacji, o pierwsze miejsce w XX Memoriale Wagnera, wielu emocjom i zwrotom akcji, drużyna Włoch okazała się jednak lepsza od naszej reprezentacji i zajęła pierwsze miejsce w turnieju, a nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu.

Serdecznie dziękujemy kibicom za ich wsparcie oraz zawodnikom za dostarczenie niesamowitych emocji na boisku!
WSPIERAMY Polską Siatkówkę!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności