Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Jubileuszowy XX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera – sukces wydarzenia pełen siatkarskich emocji!

XX Memoriał Huberta Wagnera, Kraków

W miniony weekend byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia – dwudziestej edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Kibice stworzyli niezwykłą atmosferę, licznie przybywając na rozgrywki.

Mecze rozgrywane były przy pełnych trybunach, a przez 3 dni przewinęło się ponad 45 tysięcy entuzjastów siatkówki. Chociaż zwycięstwo w Jubileuszowym XX Memoriale Huberta Jerzego Wagnera przypadło reprezentacji Włoch, to niezaprzeczalnie kibice z Polski pozostawili największe wrażenie na gościach z całego kontynentu, wypełniając trybuny do ostatniego miejsca na każdym z meczów.

Biało-czerwoni, mimo porażki 1:3 z Włochami, zdołali zdobyć trzecie miejsce w krakowskim turnieju. Popularność naszej siatkówki jest niezaprzeczalna, a fakt, że tegoroczny Memoriał przyciągnął najmocniejsze drużyny Europy (pojawili się mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, wicemistrzowie Europy) z pewnością dodatkowo wpłynął na imponujący frekwencyjny sukces imprezy.

W ostatnim starciu na TAURON Arenie Kraków, reprezentacja Polski zmierzyła się z mistrzami świata – Włochami. Po świetnej rywalizacji, o pierwsze miejsce w XX Memoriale Wagnera, wielu emocjom i zwrotom akcji, drużyna Włoch okazała się jednak lepsza od naszej reprezentacji i zajęła pierwsze miejsce w turnieju, a nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu.

Serdecznie dziękujemy kibicom za ich wsparcie oraz zawodnikom za dostarczenie niesamowitych emocji na boisku!
WSPIERAMY Polską Siatkówkę!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności