Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Jubileuszowy XX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera – sukces wydarzenia pełen siatkarskich emocji!

XX Memoriał Huberta Wagnera, Kraków

W miniony weekend byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia – dwudziestej edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Kibice stworzyli niezwykłą atmosferę, licznie przybywając na rozgrywki.

Mecze rozgrywane były przy pełnych trybunach, a przez 3 dni przewinęło się ponad 45 tysięcy entuzjastów siatkówki. Chociaż zwycięstwo w Jubileuszowym XX Memoriale Huberta Jerzego Wagnera przypadło reprezentacji Włoch, to niezaprzeczalnie kibice z Polski pozostawili największe wrażenie na gościach z całego kontynentu, wypełniając trybuny do ostatniego miejsca na każdym z meczów.

Biało-czerwoni, mimo porażki 1:3 z Włochami, zdołali zdobyć trzecie miejsce w krakowskim turnieju. Popularność naszej siatkówki jest niezaprzeczalna, a fakt, że tegoroczny Memoriał przyciągnął najmocniejsze drużyny Europy (pojawili się mistrzowie olimpijscy, mistrzowie świata, wicemistrzowie Europy) z pewnością dodatkowo wpłynął na imponujący frekwencyjny sukces imprezy.

W ostatnim starciu na TAURON Arenie Kraków, reprezentacja Polski zmierzyła się z mistrzami świata – Włochami. Po świetnej rywalizacji, o pierwsze miejsce w XX Memoriale Wagnera, wielu emocjom i zwrotom akcji, drużyna Włoch okazała się jednak lepsza od naszej reprezentacji i zajęła pierwsze miejsce w turnieju, a nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu.

Serdecznie dziękujemy kibicom za ich wsparcie oraz zawodnikom za dostarczenie niesamowitych emocji na boisku!
WSPIERAMY Polską Siatkówkę!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności