Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

KŻ Orzeł po 3 meczach kolejki na drugiej pozycji!

KŻ Orzeł po 3 meczach kolejki na drugiej pozycji!

To, że w Blachy Pruszyński niezwykle cenimy sobie sportową rywalizację nie jest żadną tajemnicą. Szczególnie bliskie naszemu sercu są sporty motorowe, a jak już informowaliśmy jakiś czas temu, rozpoczęliśmy współpracę z łódzkim Klubem Żużlowym Orzeł. „Czarny sport” ma wierne grono oddanych fanów, podobnie jak łódzki Orzeł i nie dziwi to nikogo kto choć raz był na meczu żużlowym. Właśnie te emocje towarzyszyły ostatnim występom drużyny, którą sponsorujemy. Po 3 meczach sezonu, KŻ Orzeł, zajmuje mocną, drugą pozycję w eWinner 1.Lidze. Trzymamy kciuki i głęboko wierzymy, że to tylko przedsmak reszty sezonu i sukcesów naszego zespołu, a przed nimi jeszcze sporo meczów i okazji do wykazania się kunsztem i prędkością na czarnym torze!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności