Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes

Perspektywy i plany na 2023 w planach Krzysztofa Pruszyńskiego

Krzysztof Pruszynski, wywiad

Krzysztof Pruszyński, prezes i właściciel naszej firmy udzielił obszernej wypowiedzi miesięcznikowi Builder. Oprócz krótkiego podsumowania właśnie zakończonego roku 2022, który okazał się dla nas bardzo dobry, dość szeroko odniósł się do dalszych planów aktywności Blachy Pruszyński.

Podobnie jak we wcześniejszych latach jednym z filarów naszej siły rynkowej jest „ucieczka do przodu” – czyli wykorzystanie każdego możliwego zasobu do inwestowania, dalszego rozwijania naszej firmy i budowania coraz bardziej rozbudowanego zaplecza.

Wśród flagowych inwestycji naszej firmy prezes Pruszyński podkreślił nowe linie produkcyjne dla produktów inwestycjno-przemysłowych, znaczące zwiększenie naszych możliwości magazynowych, co pozwoli nam lepiej reagować na coraz bardziej zmienne warunki rynkowe, a także rozbudowę naszych możliwość w obszarze odnawialnej energii. Przejawem tego ostatniego jest właśnie zakończony kolejny etap krycia wszystkich naszych hal magazynowych panelami fotowoltaicznymi.

Skala inwestycji pokazuje, że nie jest to chwilowy trend, a fundamentalny element strategii rozwoju naszej firmy. Po więcej szczegółów i pełną wypowiedź naszego prezesa – zapraszamy do najnowszego numeru miesięcznika Builder.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności