Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes

Perspektywy i plany na 2023 w planach Krzysztofa Pruszyńskiego

Krzysztof Pruszynski, wywiad

Krzysztof Pruszyński, prezes i właściciel naszej firmy udzielił obszernej wypowiedzi miesięcznikowi Builder. Oprócz krótkiego podsumowania właśnie zakończonego roku 2022, który okazał się dla nas bardzo dobry, dość szeroko odniósł się do dalszych planów aktywności Blachy Pruszyński.

Podobnie jak we wcześniejszych latach jednym z filarów naszej siły rynkowej jest „ucieczka do przodu” – czyli wykorzystanie każdego możliwego zasobu do inwestowania, dalszego rozwijania naszej firmy i budowania coraz bardziej rozbudowanego zaplecza.

Wśród flagowych inwestycji naszej firmy prezes Pruszyński podkreślił nowe linie produkcyjne dla produktów inwestycjno-przemysłowych, znaczące zwiększenie naszych możliwości magazynowych, co pozwoli nam lepiej reagować na coraz bardziej zmienne warunki rynkowe, a także rozbudowę naszych możliwość w obszarze odnawialnej energii. Przejawem tego ostatniego jest właśnie zakończony kolejny etap krycia wszystkich naszych hal magazynowych panelami fotowoltaicznymi.

Skala inwestycji pokazuje, że nie jest to chwilowy trend, a fundamentalny element strategii rozwoju naszej firmy. Po więcej szczegółów i pełną wypowiedź naszego prezesa – zapraszamy do najnowszego numeru miesięcznika Builder.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności