Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wyróżnienia i nagrody

Konsumencki Lider Dekady od Dziennik Gazeta Prawna

Konsumencki Lider Dekady od Dziennik Gazeta Prawna

Koniec roku, jest dla nas niezwykle sprzyjający, tak pod względem kondycji firmy, jak również nagród, które otrzymały nasze produkty, a także cała firma. Do tych ostatnich zalicza się Konsumencki Lider Dekady 2011 – 2021, który to otrzymaliśmy w konkursie Konsumencki Lider Jakości.

Jego laureaci są wyłaniani na podstawie corocznych badań konsumenckich na próbie 15 tys. osób, a wyniki są prezentowane na łamach Dziennika Gazety Prawnej, w ramach Strefy Gospodarki (dedykowanego samodzielnego dodatku). W tym roku miała miejsce już 11 edycja tego konkursu i tym bardziej jesteśmy dumni z tytułu jaki otrzymała nasza firma. Niedawno obchodziliśmy 35cio lecie działalności Blachy Pruszyński a tytuł Lidera Dekady tylko potwierdza, że dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i nieodmiennie najwyższą obsługę klientów procentują! 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności