Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Biznes, Wyróżnienia i nagrody

Konsumencki Lider Dekady od Dziennik Gazeta Prawna

Konsumencki Lider Dekady od Dziennik Gazeta Prawna

Koniec roku, jest dla nas niezwykle sprzyjający, tak pod względem kondycji firmy, jak również nagród, które otrzymały nasze produkty, a także cała firma. Do tych ostatnich zalicza się Konsumencki Lider Dekady 2011 – 2021, który to otrzymaliśmy w konkursie Konsumencki Lider Jakości.

Jego laureaci są wyłaniani na podstawie corocznych badań konsumenckich na próbie 15 tys. osób, a wyniki są prezentowane na łamach Dziennika Gazety Prawnej, w ramach Strefy Gospodarki (dedykowanego samodzielnego dodatku). W tym roku miała miejsce już 11 edycja tego konkursu i tym bardziej jesteśmy dumni z tytułu jaki otrzymała nasza firma. Niedawno obchodziliśmy 35cio lecie działalności Blachy Pruszyński a tytuł Lidera Dekady tylko potwierdza, że dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i nieodmiennie najwyższą obsługę klientów procentują! 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności