Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Koniec listopada pod znakiem rajdowych emocji w Modlinie

Koniec listopada pod znakiem rajdowych emocji w Modlinie

Już w nabliższy weekend, 27-28 listopada na torze w Modlinie odbędzie się Tor Modlin Rally Show 2021 – spektakularna impreza dla fanów sportów motorowych i nie tylko. Wprawdzie sezon rajdowy oficjalnie dobiegł końca, nie oznacza to, że auta zostały odstawione do garażu. To już druga edycja tego eventu, na którym można podziwiać kunszt i umięjętności rajdowe najlepszych kierowców w Polsce. Wśród tego zacnego grona pojawi się oczywiście także nasza załoga – TVN Turbo Rally Team. Tym razem jednak w okrojonym składzie. Za kierownicą zasiądzie Łukasz „Byśki” Byśkiniewicz natomiast tym razem w fotelu pilota nie będzie Zbyszka Cieślara. 

Zbyszek musiał przejść nieplanowaną operację kręgosłupa, ale najważniejsze – operacja przebiegła pomyślnie i Zbyszka czeka już tylko rehabilitacja i powrót do pełni sił, czego oczywiście z całych sił mu życzymy i trzymamy kciuki za szybki powrót na prawy fotel!. 

W Modlinie zastąpi go Adam Jędraszek z APR MotorSport. Zarówno Łukasz jak i Adam znają się już – mieli okazję jechać razem w rajdzie Barbórka już dwa razy. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności