Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Koniec listopada pod znakiem rajdowych emocji w Modlinie

Koniec listopada pod znakiem rajdowych emocji w Modlinie

Już w nabliższy weekend, 27-28 listopada na torze w Modlinie odbędzie się Tor Modlin Rally Show 2021 – spektakularna impreza dla fanów sportów motorowych i nie tylko. Wprawdzie sezon rajdowy oficjalnie dobiegł końca, nie oznacza to, że auta zostały odstawione do garażu. To już druga edycja tego eventu, na którym można podziwiać kunszt i umięjętności rajdowe najlepszych kierowców w Polsce. Wśród tego zacnego grona pojawi się oczywiście także nasza załoga – TVN Turbo Rally Team. Tym razem jednak w okrojonym składzie. Za kierownicą zasiądzie Łukasz „Byśki” Byśkiniewicz natomiast tym razem w fotelu pilota nie będzie Zbyszka Cieślara. 

Zbyszek musiał przejść nieplanowaną operację kręgosłupa, ale najważniejsze – operacja przebiegła pomyślnie i Zbyszka czeka już tylko rehabilitacja i powrót do pełni sił, czego oczywiście z całych sił mu życzymy i trzymamy kciuki za szybki powrót na prawy fotel!. 

W Modlinie zastąpi go Adam Jędraszek z APR MotorSport. Zarówno Łukasz jak i Adam znają się już – mieli okazję jechać razem w rajdzie Barbórka już dwa razy. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
TVN Turbo Rally Team rozpoczyna sezon rajdowy 2024!

Emocjonujący początek nowego sezonu Rajdowego - RSMP2024. Byśkiniewicz i SIatkowski zakończyli piekielnie szybki 53. Rajd Świdnicki. Zapraszamy do relacji z galerią zdjęć i wideo.

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Początek roku obfitował w nagrody - dziękujemy za wyróżnienia!

Nasza firma została wyróżniona w kilku konkursach. Doceniono nas nie tylko za profesjonalizm i efekty biznesowe, ale także społeczne podejście do prowadzenia biznesu. Jest się czym pochwalić!

Czytaj dalej
Aktualności