Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR

Niezwykły koncert dla dzieci oraz 30-lecie istnienia Fundacji Integracja JPII

Koncert charytatywny, 30-lecie istnienia Fundacji Integracja JPII

W minioną sobotę, 16 grudnia, w łódzkiej Atlas Arenie odbył się niepowtarzalny koncert, zorganizowany przez Fundację Integracja JPII. Na wydarzeniu pojawiło się pięć tysięcy polskich i ukraińskich dzieci, w tym również tych z niepełnosprawnościami oraz pochodzących z najbardziej potrzebujących rodzin województwa łódzkiego. Ksiądz dr Piotr Turek, prezes fundacji, podkreślał, że dla wielu z nich to jedyna szansa na, spotkanie z innymi dziećmi w swoim wieku, niezwykłą zabawę i uczestnictwo w prawdziwym koncercie. Mottem koncertu były słowa: „Człowieka należy mierzyć miarą serca. Sercem!”, zgodne z myślą sformułowaną przez św. Jana Pawła II. Dzieci otrzymały wspaniałe paczki podarunkowe, pełne pysznych słodyczy, przydatnych kosmetyków i zabawek. Organizatorzy zadali sobie trud stworzenia atmosfery pełnej radości i zapewniającej równych szans dla wszystkich uczestników. Podczas uroczystego koncertu jubileuszowego, fundacja uhonorowała najbardziej zasłużonych współpracowników i sponsorów. Wśród nich znaleźli się, prezes Marcin Grabara z firmy Rossman, prezes Konrad Pokutycki z BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, oraz Krzysztof Pruszyński, prezes i właściciel firmy Blachy Pruszyński. Otrzymali oni wyjątkowe statuetki jubileuszowe. Ksiądz Piotr Turek podkreślił, że bez wsparcia ludzi o wielkim sercu, koncert nie mógłby się odbyć. Statuetki i koncert to forma serdecznego podziękowania oraz zaproszenia do współpracy wszystkich ludzi, którym dobro potrzebujących dzieci, jest bliskie. Razem, dzięki wspólnemu zaangażowaniu, można uczynić wiele dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Koncert w Atlas Arenie, odbył się między innymi dzięki środkom, zebranym podczas obchodów 30-lecia Fundacji Integracja JPII. Odbył się on na początku listopada i z tej okazji został zorganizowany wspaniały koncert charytatywny. To nie tylko niesamowite artystyczne święto, ale także ważna inicjatywa mająca na celu wsparcie dzieci niepełnosprawnych. Na scenie pojawili się utalentowani artyści, którymi byli Michał Kobojko wraz ze znakomitą orkiestrą oraz Andrzej Krzywy z popularnego zespołu DE MONO. Ich występy dostarczyły niesamowitych emocji, wprowadzając w jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Oprócz poruszających utworów publiczność miała okazję wysłuchać znanych i lubianych standardów muzycznych znanych z polskich filmów i seriali, dodając uroku już tak magicznej atmosferze. Podczas koncertu, w czasie przemówienia najlepiej podsumował to ks. Turek: „Wiarą człowieka jest serce i tym sercem pragniemy wspomóc dzieci, by wiedziały że nie są same” – mówił z głębokim przekonaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym koncercie i wspierają misję Fundacji Integracja JPII. Razem tworzymy lepszy świat i pomagamy potrzebującym! A tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności