Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR

Niezwykły koncert dla dzieci oraz 30-lecie istnienia Fundacji Integracja JPII

Koncert charytatywny, 30-lecie istnienia Fundacji Integracja JPII

W minioną sobotę, 16 grudnia, w łódzkiej Atlas Arenie odbył się niepowtarzalny koncert, zorganizowany przez Fundację Integracja JPII. Na wydarzeniu pojawiło się pięć tysięcy polskich i ukraińskich dzieci, w tym również tych z niepełnosprawnościami oraz pochodzących z najbardziej potrzebujących rodzin województwa łódzkiego. Ksiądz dr Piotr Turek, prezes fundacji, podkreślał, że dla wielu z nich to jedyna szansa na, spotkanie z innymi dziećmi w swoim wieku, niezwykłą zabawę i uczestnictwo w prawdziwym koncercie. Mottem koncertu były słowa: „Człowieka należy mierzyć miarą serca. Sercem!”, zgodne z myślą sformułowaną przez św. Jana Pawła II. Dzieci otrzymały wspaniałe paczki podarunkowe, pełne pysznych słodyczy, przydatnych kosmetyków i zabawek. Organizatorzy zadali sobie trud stworzenia atmosfery pełnej radości i zapewniającej równych szans dla wszystkich uczestników. Podczas uroczystego koncertu jubileuszowego, fundacja uhonorowała najbardziej zasłużonych współpracowników i sponsorów. Wśród nich znaleźli się, prezes Marcin Grabara z firmy Rossman, prezes Konrad Pokutycki z BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, oraz Krzysztof Pruszyński, prezes i właściciel firmy Blachy Pruszyński. Otrzymali oni wyjątkowe statuetki jubileuszowe. Ksiądz Piotr Turek podkreślił, że bez wsparcia ludzi o wielkim sercu, koncert nie mógłby się odbyć. Statuetki i koncert to forma serdecznego podziękowania oraz zaproszenia do współpracy wszystkich ludzi, którym dobro potrzebujących dzieci, jest bliskie. Razem, dzięki wspólnemu zaangażowaniu, można uczynić wiele dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Koncert w Atlas Arenie, odbył się między innymi dzięki środkom, zebranym podczas obchodów 30-lecia Fundacji Integracja JPII. Odbył się on na początku listopada i z tej okazji został zorganizowany wspaniały koncert charytatywny. To nie tylko niesamowite artystyczne święto, ale także ważna inicjatywa mająca na celu wsparcie dzieci niepełnosprawnych. Na scenie pojawili się utalentowani artyści, którymi byli Michał Kobojko wraz ze znakomitą orkiestrą oraz Andrzej Krzywy z popularnego zespołu DE MONO. Ich występy dostarczyły niesamowitych emocji, wprowadzając w jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Oprócz poruszających utworów publiczność miała okazję wysłuchać znanych i lubianych standardów muzycznych znanych z polskich filmów i seriali, dodając uroku już tak magicznej atmosferze. Podczas koncertu, w czasie przemówienia najlepiej podsumował to ks. Turek: „Wiarą człowieka jest serce i tym sercem pragniemy wspomóc dzieci, by wiedziały że nie są same” – mówił z głębokim przekonaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym koncercie i wspierają misję Fundacji Integracja JPII. Razem tworzymy lepszy świat i pomagamy potrzebującym! A tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności