Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Kolejny sukces Byśkiniewicza i Cieślara – pierwsze miejsce w Rzeszowie

Kolejny sukces Byśkiniewicza i Cieślara - pierwsze miejsce w Rzeszowie

ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ I ZBYSZEK CIEŚLAR ZE SPONSOROWANEGO PRZEZ BLACHY PRUSZYŃSKI TEAMU TVN TURBO RALLYTEAM PO RAZ KOLEJNY POKAZALI, ŻE SĄ W FENOMENALNEJ FORMIE. ZDEKLASOWALI RYWALI W SWOJEJ KATEGORII I ZAJĘLI DOSKONAŁE MIEJSCE W ŚCISŁEJ DZIESIĄTCE W KLASYFIKACJI GENERALNEJ. WYGRALI 10 Z 11 ROZEGRANYCH ODCINKÓW SPECJALNYCH, W TYM OSTATNI POWER STAGE, KTÓRY BYŁ DODATKOWO PUNKTOWANY. 

W pierwszy weekend sierpnia zakończył się jubileuszowa, trzydziesta educja Rajdu Rzeszowskiego. Jak zwykle nie mogło tam zabraknąć TVN Turbo Rally Team, którego sponsorem jest również Blachy Pruszyński. Łukasz i Zbyszek jak zwykle pokazali wyjątkowe umiejętności i nie dali w zasadzie szans konkurencji. Naszym „rajdowcom” nie przeszkodziła nawet mała wpadka techniczna – jeszcze przed startem wypadli z trasu i zaliczyli dachowanie. Na szczęście ich świetna FiestaRally3, dzięki wysiłkom wyjątkowej ekipy technicznej, którą serdecznie pozdrawiamy, szybko została doprowadzona do pełnej gotowości, co Łukasz i Zbyszek udowodnili na trasie. Co więcej ich wyniki były tak dobre, że w zasadzie nawiązali walkę ze znacznie mocniejszymi autami klasy Rally2. Nie ukrywamy, że z olbrzymimi emocjami czekamy w Blachy Pruszyński na każdy kolejny występ TVN Turbo Rally team. Z jednej strony jesteśmy wielkimi fanami sportów motorowych, a także jesteśmy pod wrażeniem umiejętności załogi. Od początku sezonu pokazują, że nie brak im zdolności ani determinacji by zdobyć najlepsze miejsce w swojej klasie. Czy to na mokrym asfalcie, czy to na błotnistych i mokrych odcinkach specjalnych – zawsze są gotowi, podobnie jak my i nasze produkty, m.in. dzięki wyjątkowej gamie pokryć ochronnych.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności