Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Kolejny sukces Byśkiniewicza i Cieślara – pierwsze miejsce w Rzeszowie

Kolejny sukces Byśkiniewicza i Cieślara - pierwsze miejsce w Rzeszowie

ŁUKASZ BYŚKINIEWICZ I ZBYSZEK CIEŚLAR ZE SPONSOROWANEGO PRZEZ BLACHY PRUSZYŃSKI TEAMU TVN TURBO RALLYTEAM PO RAZ KOLEJNY POKAZALI, ŻE SĄ W FENOMENALNEJ FORMIE. ZDEKLASOWALI RYWALI W SWOJEJ KATEGORII I ZAJĘLI DOSKONAŁE MIEJSCE W ŚCISŁEJ DZIESIĄTCE W KLASYFIKACJI GENERALNEJ. WYGRALI 10 Z 11 ROZEGRANYCH ODCINKÓW SPECJALNYCH, W TYM OSTATNI POWER STAGE, KTÓRY BYŁ DODATKOWO PUNKTOWANY. 

W pierwszy weekend sierpnia zakończył się jubileuszowa, trzydziesta educja Rajdu Rzeszowskiego. Jak zwykle nie mogło tam zabraknąć TVN Turbo Rally Team, którego sponsorem jest również Blachy Pruszyński. Łukasz i Zbyszek jak zwykle pokazali wyjątkowe umiejętności i nie dali w zasadzie szans konkurencji. Naszym „rajdowcom” nie przeszkodziła nawet mała wpadka techniczna – jeszcze przed startem wypadli z trasu i zaliczyli dachowanie. Na szczęście ich świetna FiestaRally3, dzięki wysiłkom wyjątkowej ekipy technicznej, którą serdecznie pozdrawiamy, szybko została doprowadzona do pełnej gotowości, co Łukasz i Zbyszek udowodnili na trasie. Co więcej ich wyniki były tak dobre, że w zasadzie nawiązali walkę ze znacznie mocniejszymi autami klasy Rally2. Nie ukrywamy, że z olbrzymimi emocjami czekamy w Blachy Pruszyński na każdy kolejny występ TVN Turbo Rally team. Z jednej strony jesteśmy wielkimi fanami sportów motorowych, a także jesteśmy pod wrażeniem umiejętności załogi. Od początku sezonu pokazują, że nie brak im zdolności ani determinacji by zdobyć najlepsze miejsce w swojej klasie. Czy to na mokrym asfalcie, czy to na błotnistych i mokrych odcinkach specjalnych – zawsze są gotowi, podobnie jak my i nasze produkty, m.in. dzięki wyjątkowej gamie pokryć ochronnych.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności