Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Kolejne nagrody dla naszej firmy, jest się czym pochwalić!

Kreator Budownictwa, Blachy Pruszynski

W połowie listopada 2022 roku, miała miejsce finałowa gala już dwunastej edycji konkursu Kreator Budownictwa Roku 2022. Impreza, która wpisała się już na stałe w kalendarium branży budowlanej, tak ze względu na wysoki profesjonalizm jury oraz organizatorów, jak również ugruntowaną renomę. Odbywa się ona pod honorowymi patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Ministerstwa Rozwoju Technologii. Dla naszej firmy najwyższym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów i wysoki poziom profesjonalizmu w relacjach z partnerami. Warto jednak pamiętać, że nie da się tego osiągnąć bez ciągłych starań na rzecz poprawy jakości, wprowadzania innowacyjnych, efektywnych rozwiązań, ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań. To właśnie między innymi jest podstawą wyłaniania laureatów konkursu Kreator Budownictwa. 
W tym roku z dumą możemy pochwalić się, że rada konkursu i jury wyróżniło nas w aż trzech kategoriach – Osobowość Roku, Firma Roku oraz Produkt Roku. Pierwsza z nich została przyznana założycielowi Blachy Pruszyński i jednocześnie prezesowi – Krzysztofowi Pruszyńskiemu, druga przypadła całościowo naszej firmie, a trzecia jednej z najnowszych blachodachówek panelowych w naszej ofercie – blachodachówce panelowej TIGRA 

Nie bez znaczenia dla nas jest fakt, że nie jest to pierwsze nasze wyróżnienie w tej kategorii, gdyż od wielu już lat aktywnie stajemy w szaraki z naszą konkurencją w tym konkursie. Od ponad 5 lat zawsze nasze logo znajduje się wśród laureatów, co świadczy o konsekwentnym i zdeterminowanym podejściu do tego jak podchodzimy do prowadzenia biznesu. 
Nagrody w imieniu prezesa i całej firmy odebrali: Piotr O. Korycki, Pełnomocnik Zarządu d/s wdrożeń i Eliza Gissel – oboje na zdjęciach. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności