Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Kolejne nagrody dla naszej firmy, jest się czym pochwalić!

Kreator Budownictwa, Blachy Pruszynski

W połowie listopada 2022 roku, miała miejsce finałowa gala już dwunastej edycji konkursu Kreator Budownictwa Roku 2022. Impreza, która wpisała się już na stałe w kalendarium branży budowlanej, tak ze względu na wysoki profesjonalizm jury oraz organizatorów, jak również ugruntowaną renomę. Odbywa się ona pod honorowymi patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Ministerstwa Rozwoju Technologii. Dla naszej firmy najwyższym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów i wysoki poziom profesjonalizmu w relacjach z partnerami. Warto jednak pamiętać, że nie da się tego osiągnąć bez ciągłych starań na rzecz poprawy jakości, wprowadzania innowacyjnych, efektywnych rozwiązań, ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań. To właśnie między innymi jest podstawą wyłaniania laureatów konkursu Kreator Budownictwa. 
W tym roku z dumą możemy pochwalić się, że rada konkursu i jury wyróżniło nas w aż trzech kategoriach – Osobowość Roku, Firma Roku oraz Produkt Roku. Pierwsza z nich została przyznana założycielowi Blachy Pruszyński i jednocześnie prezesowi – Krzysztofowi Pruszyńskiemu, druga przypadła całościowo naszej firmie, a trzecia jednej z najnowszych blachodachówek panelowych w naszej ofercie – blachodachówce panelowej TIGRA 

Nie bez znaczenia dla nas jest fakt, że nie jest to pierwsze nasze wyróżnienie w tej kategorii, gdyż od wielu już lat aktywnie stajemy w szaraki z naszą konkurencją w tym konkursie. Od ponad 5 lat zawsze nasze logo znajduje się wśród laureatów, co świadczy o konsekwentnym i zdeterminowanym podejściu do tego jak podchodzimy do prowadzenia biznesu. 
Nagrody w imieniu prezesa i całej firmy odebrali: Piotr O. Korycki, Pełnomocnik Zarządu d/s wdrożeń i Eliza Gissel – oboje na zdjęciach. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności