Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Jesteśmy firmą Dobrze Widzianą, według konkursu Business Center Club za rok 2022

Jesteśmy firmą Dobrze Widzianą, według konkursu Business Center Club za rok 2022

Nasza firma od lat niezmiennie podchodzi do pewnych kwestii fundamentalnych, jeśli chodzi o prowadzenie biznesu. Obok pełnego zaangażowania, profesjonalizmu i dbałości o jakość, tak produktu, jak i relacji z naszymi partnerami biznesowymi, niemniej ważnym aspektem jest odpowiedzialność społeczna organizacji. Jest to szczególnie istotne, jeśli mówimy o tak dynamicznej i dużej organizacji jak nasza, która jest wiodącym graczem na rynku budowlanym, a pokryć dachowych w szczególności. Od lat angażujemy się w różne inicjatywy społeczne, aktywnie wspieramy najbardziej potrzebujących, kluby sportowe i indywidualnych sportowców. Krzysztof Pruszyński, założyciel i prezes naszej firmy również indywidualnie wspiera różne inicjatywy, dając przykład całej organizacji. W naszym odczuciu właśnie taka postawa solidarności społecznej, jest ważnym komponentem budowania naszego wspólnego dobrobytu oraz silnej gospodarki. 

Taką postawę doceniło właśnie jury konkursowe, w składzie m.in.: Paweł Łukasiak, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Jacek Goliszewski, prezes BCC, czy ks. Andrzej Sikorski. Jesteśmy niezmiernie dumni i cieszymy się z tego wyróżnienia, co oczywiście jeszcze bardziej nas zmotywuje do utrzymania tego kursu w przyszłości. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Pełnomocnik Zarządu d/s Wdrożeń 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności