Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Jesteśmy firmą Dobrze Widzianą, według konkursu Business Center Club za rok 2022

Jesteśmy firmą Dobrze Widzianą, według konkursu Business Center Club za rok 2022

Nasza firma od lat niezmiennie podchodzi do pewnych kwestii fundamentalnych, jeśli chodzi o prowadzenie biznesu. Obok pełnego zaangażowania, profesjonalizmu i dbałości o jakość, tak produktu, jak i relacji z naszymi partnerami biznesowymi, niemniej ważnym aspektem jest odpowiedzialność społeczna organizacji. Jest to szczególnie istotne, jeśli mówimy o tak dynamicznej i dużej organizacji jak nasza, która jest wiodącym graczem na rynku budowlanym, a pokryć dachowych w szczególności. Od lat angażujemy się w różne inicjatywy społeczne, aktywnie wspieramy najbardziej potrzebujących, kluby sportowe i indywidualnych sportowców. Krzysztof Pruszyński, założyciel i prezes naszej firmy również indywidualnie wspiera różne inicjatywy, dając przykład całej organizacji. W naszym odczuciu właśnie taka postawa solidarności społecznej, jest ważnym komponentem budowania naszego wspólnego dobrobytu oraz silnej gospodarki. 

Taką postawę doceniło właśnie jury konkursowe, w składzie m.in.: Paweł Łukasiak, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Jacek Goliszewski, prezes BCC, czy ks. Andrzej Sikorski. Jesteśmy niezmiernie dumni i cieszymy się z tego wyróżnienia, co oczywiście jeszcze bardziej nas zmotywuje do utrzymania tego kursu w przyszłości. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Pełnomocnik Zarządu d/s Wdrożeń 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności