Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Informacja o zamknięciu Programu Promocyjnego

Informujemy, że z dniem 15.04.2019 r. zamykamy V Edycję Programu Promocyjnego. Od dnia 6.05.2019 r. będą Państwo mieć możliwość wzięcia udziału w nowym programie lojalnościowym „Wspólne Korzyści”, w którym premiowane będą zamówienia dokonywane przez nasz System Zamówień Online (więcej informacji niebawem).

Punkty zebrane w V Edycji będzie można wymieniać na nagrody jeszcze przez 21 dni od daty zamknięcia programu (formularz do zamówień online będzie dostępny do 5.05.2019), po tym czasie punkty zostaną anulowane. Zapotrzebowanie na nagrody z V Edycji będziemy realizować na bieżąco – jednak z uwagi na przewidywaną dużą ilość zamówień, okres oczekiwania z pewnością nieco się wydłuży, stąd już dziś prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie gorąco zachęcamy do wzięcia udziału nowym programie.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności