Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Informacja o zamknięciu Programu Promocyjnego

Informujemy, że z dniem 15.04.2019 r. zamykamy V Edycję Programu Promocyjnego. Od dnia 6.05.2019 r. będą Państwo mieć możliwość wzięcia udziału w nowym programie lojalnościowym „Wspólne Korzyści”, w którym premiowane będą zamówienia dokonywane przez nasz System Zamówień Online (więcej informacji niebawem).

Punkty zebrane w V Edycji będzie można wymieniać na nagrody jeszcze przez 21 dni od daty zamknięcia programu (formularz do zamówień online będzie dostępny do 5.05.2019), po tym czasie punkty zostaną anulowane. Zapotrzebowanie na nagrody z V Edycji będziemy realizować na bieżąco – jednak z uwagi na przewidywaną dużą ilość zamówień, okres oczekiwania z pewnością nieco się wydłuży, stąd już dziś prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie gorąco zachęcamy do wzięcia udziału nowym programie.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Dobry występ załogi TVN Turbo Rally Team na rajdzie Koszyc i awans na 5te miejsce w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują 4te miejsce w 50. Rajdzie Koszyc. Trudne trasy, ogromne upały i jeszcze większe emocje. Zapraszamy do relacji z rajdu!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności