Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wydarzenia w firmie

Hala magazynowa we Wrocławiu szybko pnie się w górę

Hala magazynowa w Pruszynski w trakcie budowy

Jednym z „sekretów” stojących za sukcesem naszej firmy, jest dynamiczne podejście do potrzeb rynkowych, reagowanie i szybkie wdrożenia niezbędnych zmian. Dzięki temu możemy elastycznie działać w mocno konkurencyjnym środowisku branży budowlanej, także w czasach kryzysu.

Przykładem tego jest choćby decyzja o powiększeniu przestrzeni magazynowej w naszym oddziale w Wrocławiu wraz z rozbudową przestrzeni biurowej. Oddział ten bardzo prężnie działa w tamtym regionie, zyskując kolejnych klientów i ich zaufanie. To oczywiście przekłada się na zwiększone zamówienia, a co za tym idzie tak potrzeby logistyczne jak i magazynowe.

Jak wielokrotnie podkreślamy, właściwe magazynowanie naszych produktów jest jednym z warunków wieloletniego ich użytkowania bez uszczerbku. Dlatego też, by móc zagwarantować naszym klientom płynność dostępu do naszych towarów i szeroki wybór asortymentu, już na miejscu, który jest przechowywany we właściwy sposób, w zeszłym roku została podjęta decyzja o budowie hali magazynowej w Domosławiu k. Wrocławia, gdzie ma siedzibę nasz oddział. Dodatkowo budynek będzie miał też bardzo przestrzenną część biurową, która ułatwi obsługę naszych klientów.

Oddanie hali do użytku jest przewidziane jeszcze w tym roku i jest to równie dobra wiadomość dla nas jak i dla naszych klientów. Dodatkowo zachęcamy do odwiedzin naszego oddziału i samego placu budowy, gdzie możecie Państwo zobaczyć w praktyce wykorzystanie naszych produktów. Jeśli chodzi o produkty elewacyjne i dachowe – w całości zostały zastosowane nasze produkty, w tym miedzy innymi: trapezy konstrukcyjne – T155 i T135 o grubości od 0,75 do 1,00 mm a na elewacji płyty warstwowe Pruszyński – PWS-PIR ST 120, a także w części hali płyty warstwowe z rdzeniem wełnianym drugiej generacji – PWS2-MW-ST 120, które dzięki unowocześnionym zamkom, są w pełni kompatybilne jeśli chodzi o łączenie z naszymi płytami PIRTECH.

Na koniec chcielibyśmy uczulić naszych klientów, by próbujących dojechać do naszego oddziału z wykorzystaniem nawigacji by korzystali z linków i wskazówek na naszej stronie – w sekcji GDZIE KUPIĆ lub KONTAKT . Mogą Państwo do nas trafić też wpisując w mapach Google nazwę lokalizacji: „blachy Pruszyński Wrocław” a nie posługiwali się po prostu adresem. Pobliskie Kobierzyce mają dokładnie taką samą ulicę i numer i tą właśnie lokalizację pokazują mapy Google, mimo, że jest to inna miejscowość. Niestety nie mamy na to wpływu, ale zapewniamy, że linki na naszej stronie są poprawne, a drzwi naszych oddziałów, zawsze otwarte dla klientów!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Blachy Pruszyński wspiera "lokalne ojczyzny" - Michałowice

Gmina Michałowice, gdzie mieści się jeden z naszych oddziałów, zdobyła trzecie miejsce w rankingu Gmin z Mazowsza. Na tej samej Gali, również my zostaliśmy wyróżnieni statuetką - "Biznes dobry dla gminy"

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Biznes, Wydarzenia w firmie
Kolejna inwestycja w drodze, powstaje nowa hala w oddziale w Bydgoszczy

Rozpoczynamy kolejną inwestycję w Grupie Pruszyński. Tym razem ruszyła budowa hali magazynowej w Bydgoszczy.

Czytaj dalej
Aktualności