Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU

METKOL Pruszyński

Od 1999 roku w skład grupy kapitałowej Pruszyński weszła firma „Pruszyński – Metkol” zajmująca się sprzedażą wyrobów z metali kolorowych i stali kwasoodpornej. 

Metkol jako część grupy Pruszyński

Od 1999 roku w skład grupy kapitałowej Pruszyński weszła firma „Pruszyński – Metkol” zajmująca się sprzedażą wyrobów z metali kolorowych i stali kwasoodpornej.

Metkol Pruszyński to wydzielona spółka w ramach grupy, której oferta jest zorientowana na metale kolorowe. Specjalizuje się zarówno w oferowaniu produktów gotowych jak i pół-produktów z aluminium, miedzi, cynku, stali nierdzewnej, ołowiu czy brązu. Klienci mogą liczyć na szeroką gamę produktów od blach ozdobnych po inwestycyjne komponenty na najwyższym poziomie, dedykowane budynkom komercyjnym.

Wyroby z aluminium

blachy i taśmy, blachy ryflowane, wzorkowane, perforowane, kształtowniki standardowe: rury okrągłe, prostokątne, kwadratowe; kątowniki, ceowniki, teowniki, kształtowniki wystawowe wraz z osprzętem, profile do zabudowy samochodowych skrzyń ładunkowych.

Wyroby z miedzi

Blachy, taśmy, pręty, płaskowniki, taśmy na pokrycia dachowe (Classic, Oxid,Patina, Zinn) wraz z kompletem orynnowania, gwoździe i nity. 

Wyroby z cynku-tytanu

Blachy, taśmy, rynny (kolor: naturalny, patyna – QUARTZ, patyna – ANTHRA , NATURAL,). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy dodatkowo wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania pokryć z miedzi i cynku-tytanu.

Wyroby z mosiądzu

Blachy, pręty okrągłe, sześciokątne, prostokątne.

Wyroby z ołowiu

Blachy i taśmy.

Stal kwasoodporna

Blachy, taśmy, kształtowniki, pręty, płaskowniki, rury, kątowniki.

Usługi:

  • Obróbki z blach i taśm długości 2-6 mb 
  • Cięcie wzdłużne – produkcja taśm aluminiowych i kwasoodpornych 
  • Cięcie poprzeczne – produkcja formatek 
  • Gięcie i trapezowanie blach 
  • Obróbki dekarskie /aluminium, miedź, cynk-tytan/ 
  • Matryce do produkcji profili aluminiowych wg zamówień klienta 

Nasz adres:
METKOL Pruszyński Sp. z o.o.
05-816 Michałowice, 
Al. Jerozolimskie 268
tel./fax +48 22 723 09 91
www.metkol.pl