Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Sponsoring sportowy

Groźny wypadek naszych rajdowców na Rajdzie Śląskim

Po początkowych sukcesach i dobrym tempie, które uzyskali Byśkiniewicz i Siatkowski w sobotniej części Rajdu Śląska, niedziela okazała dużo mniej łaskawa. Zespół sponsorowany przez Blachy Pruszyński zaliczył bardzo groźnie wyglądający wypadek, jego przebieg możecie zobaczyć na profilu Łukasza. Całe szczęście wypadek skończył się praktycznie bez żadnych konsekwencji dla Byśkiniewicza i Siatkowskiego, co jest najważejszą informacją. My bardzo się cieszymy, że rajdowcom nic się nie stało. Auto wykazało się najwyższym poziomem przygotowania i bezpieczeństwa, za to też dziękujemy ekipie serwisowej!

My dalej i z jeszcze większym zapałem kibicujemy naszym rajdowcom. Motorsport to wspaniała dyscyplina, która zapewnia mnóstwo emocji, ale też niesie ze sobą pewne ryzyko. Dzięki nowoczesnym technologiom i przemyślanej konstrukcji można minimalizować to ryzyko w stosunku do załóg aut rajdowych. Natomiast warto pamiętać, że na co dzień, na zwykłych drogach, nikt nie jest Łukaszem Byśkiniewiczem, którego wspiera Daniel Siatkowski i nie mamy do dyspozycji tak wspaniałego auta jak Hyundai iR20. Zachęcamy zatem wszystkich do zachowania szczególnej ostrożności w nadchodzącym jesiennym okresie. Sam Łukasz poproszony przez nas o komentarz – dołącza się do przekazu: 

Przed nami najtrudniejsze i najbardziej zmienne warunki na drogach. Jesień to czas kiedy szybciej robi się ciemno, zaczyna częściej padać, na drodze pojawiają się liście, przychodzą pierwsze przymrozki. (…). Przede wszystkim miejmy z tyłu głowy, że teraz czyha na nas więcej nieprzewidywalnych sytuacji pogodowych. Zadbajmy o samochody: sprawdźmy stan ogumienia, oświetlenia i zawieszenia. Ważna jest także sprawna klimatyzacja, aby pozbywać się wilgoci z wnętrza samochodu. Przetrzyjmy przednią szybę od środka. Widoczność w czasie jazdy to podstawa. Bądźcie czujni i obserwujcie co się dzieje przed Wami i dookoła Was.

Łukasz Byśkiniewicz

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności