Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Firma Dobrze Widziana – jesteśmy laureatem edycji 2021!

Firma Dobrze Widziana - jesteśmy laureatem edycji 2021!

BCC – czyli Business Center Club, prestiżowa organizacja przedsiębiorców, działająca w Polsce od 1991 roku, uhonorowała naszą firmę nagrodą Firma Dobrze Wdziana. Edycja 2021 tego konkursu to już kolejna odsłona tej jakże szczytnej idei. Nasza firma, Pruszyński Sp. z o.o. od lat jest członkiem BCC i podobnie jak inne zrzeszone firmy aktywnie działa na rzecz rozwoju biznesu w Polsce. Jesteśmy jednak w pełni świadomi, że żadna organizacja nie jest w stanie dobrze funkcjonować bez doskonałych, zaangażowanych i kompetentnych pracowników. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek tacy ludzie doceniają organizacje, które prowadzą biznes odpowiedzialnie, angażują się w działania społeczne, realizują świadomą politykę wobec pracowników, opartą na wzajemnym szacunku, wyrównaniu szans, a także otwartej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. 

W Blachy Pruszyński każda z tych wartości jest dla nas najwyższym priorytetem – między innymi dlatego przez tak wiele lat udaje nam się skutecznie budować pozycję na rynku. Tym bardziej jest nam szalenie miło, że ta strategia została zauważona i doceniona przez kapitułę konkursu. Dziękujemy!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności