Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Targi, Wydarzenia w firmie

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 – innowacje w branży elewacyjnej

Targi Facade EXPO 2023

Wspólnie z Punto Pruszyński, mieliśmy możliwość uczestniczenia w międzynarodowych targach elewacji i termomodernizacji – Facade Expo 2023, które odbyły się w dniach 28-30 listopada w Ptak Warsaw Expo. Było to niezwykle inspirujące doświadczenie, podczas którego mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty i porozmawiać o najnowszych trendach w branży elewacyjnej.

Podczas targów mieliśmy okazję spotkać się z wieloma z Was! Z tymi, którzy nie są jeszcze naszymi klientami, ale też z tymi, którzy współpracują z nami od lat. Każda uwaga, informacja, pozwala nam na bezpośrednią wymianę poglądów i pomysłów w tym co aktualnie zmienia się w branży elewacyjnej.

Nasze produkty zyskały duże zainteresowanie, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy zaprezentować nasze najnowsze produkty, jak płyty warstwowe WOOLTECH, które kształtują przyszłość technologii elewacyjnej, ale też blachy trapezowe, w tym stricte dachowy TP-26 SUPER, o który też często padały pytania.

Facade Expo 2023 to było wydarzenie pełne inspiracji i nowych pomysłów. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość dla branży elewacyjnej i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi kolejnymi działaniami w tej branży.

Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się wizją i doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat. Dziękujemy za liczne spotkania i rozmowy! Do zobaczenia na kolejnych targach.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności