Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Targi, Wydarzenia w firmie

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 – innowacje w branży elewacyjnej

Targi Facade EXPO 2023

Wspólnie z Punto Pruszyński, mieliśmy możliwość uczestniczenia w międzynarodowych targach elewacji i termomodernizacji – Facade Expo 2023, które odbyły się w dniach 28-30 listopada w Ptak Warsaw Expo. Było to niezwykle inspirujące doświadczenie, podczas którego mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty i porozmawiać o najnowszych trendach w branży elewacyjnej.

Podczas targów mieliśmy okazję spotkać się z wieloma z Was! Z tymi, którzy nie są jeszcze naszymi klientami, ale też z tymi, którzy współpracują z nami od lat. Każda uwaga, informacja, pozwala nam na bezpośrednią wymianę poglądów i pomysłów w tym co aktualnie zmienia się w branży elewacyjnej.

Nasze produkty zyskały duże zainteresowanie, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy zaprezentować nasze najnowsze produkty, jak płyty warstwowe WOOLTECH, które kształtują przyszłość technologii elewacyjnej, ale też blachy trapezowe, w tym stricte dachowy TP-26 SUPER, o który też często padały pytania.

Facade Expo 2023 to było wydarzenie pełne inspiracji i nowych pomysłów. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość dla branży elewacyjnej i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi kolejnymi działaniami w tej branży.

Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się wizją i doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat. Dziękujemy za liczne spotkania i rozmowy! Do zobaczenia na kolejnych targach.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Właśnie trwają SZKOLENIA ZIMIOWE Blachy Pruszyński w naszej siedzibie głównej w Sokołowie. Za nami, zakończone w zeszłym tygodniu szkolenia dekarskie, a trwają obecnie szkolenia handlowe.

Czytaj dalej
Aktualności