Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Ekipa TVN Turbo Rally Team podbija Warmińskie szutry!

Rajd Warminski, TVN Turbo Rally Team

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski nie osiadają na laurach. Podczas Rajdu Świdnickiego zajęli solidne 4te miejsce, tracąc naprawdę niewiele do trzeciej pozycji, a wciąż „docierają się” z nowym dla nich autem Skoda Fabia Rally2 EVO. Nasi rajdowcy podjęli decyzję, że wezmą także udział w Rajdzie Warmińskim, gdzie będą mieli pierwszą okazję przetestować nowe auto na szutrze, jeszcze przed niezwykle ważnym Rajdem Polski (który będzie miał miejsce w okolicach Mikołajek w dniach 20-21.05.2023).

Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie Łukasz i Daniel, nie tylko lepiej poznali się z autem na nowych warunkach (dodatkowo auto miało specjalnie podwyższone zawieszenie), ale zajęli pierwsze miejsce w rajdzie! Gratulujemy, tym bardziej, że zwycięstwo było, uwieńczeniem pewnej i niezwykle dynamicznej jazdy przez cały rajd. Nasza załoga wygrała aż 6 z 9 odcinków specjalnych.

Rajd ten jest szczególnie ważny dla załogi TVN Turbo Rally Team, ze względów osobistych i pasji, którą dzielą obaj rajdowcy do sportów motorowych. Dla Łukasza lata temu, Rajd Warmiński, był pierwszą stycznością z tym sportem na żywo, jak sam mówił na mecie niedawno:

Łukasz Byśkiniewicz:

(…) To był świetny trening z wygraną, która jest też moim spełnieniem marzeń. To tu w 1997 roku pierwszy raz oglądałem na żywo rajd. Wtedy był to Rajd Kormoran z popisowa jazdą Krzysztofa Hołowczyca i Maćka Wisławskiego.(…)

Z kolei Daniel Siatkowski sam pochodzi z Olsztyna i okolic, więc taka wygrana na „rodzimym podwórku” cieszy podwójnie:

Daniel Siatkowski:

To był bardzo udany trening z dużą wisienką na torcie w postaci wygrania Rajdu Warmińskiego. Marzyłem o tym od wielu lat, ponieważ mieszkam w Olsztynie i jest to mój domowy rajd. Na Rajdzie Warmińskim mieliśmy wszystko, co potrzeba, aby sprawdzić nowa dla nas Skodę Fabię Rally2 Evo na szutrze.(…)”

Doskonała forma załogi TVN Turbo Rally Team, ekipy warsztatowej, a także fenomenalnej Skody Fabii Rally2 EVO, która prowadzi się bezbłędnie w rękach i pod stopami Łukasza dają duża dozę optymizmu przed Rajdem Polskim. Jest on bardzo dużą i wymagającą imprezą, która ściąga ścisłą śmietankę rajdową, tak z Polski jak i z zagranicy. Nie możemy się doczekać tego święta motorowego i wiemy, że Łukasz z Danielem, bez względu na wynik dadzą z siebie wszystko. Trzymamy kciuki za „pudło”!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności