Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
CSR, Sponsoring sportowy

Ekipa TVN Turbo Rally Team podbija Warmińskie szutry!

Rajd Warminski, TVN Turbo Rally Team

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski nie osiadają na laurach. Podczas Rajdu Świdnickiego zajęli solidne 4te miejsce, tracąc naprawdę niewiele do trzeciej pozycji, a wciąż „docierają się” z nowym dla nich autem Skoda Fabia Rally2 EVO. Nasi rajdowcy podjęli decyzję, że wezmą także udział w Rajdzie Warmińskim, gdzie będą mieli pierwszą okazję przetestować nowe auto na szutrze, jeszcze przed niezwykle ważnym Rajdem Polski (który będzie miał miejsce w okolicach Mikołajek w dniach 20-21.05.2023).

Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie Łukasz i Daniel, nie tylko lepiej poznali się z autem na nowych warunkach (dodatkowo auto miało specjalnie podwyższone zawieszenie), ale zajęli pierwsze miejsce w rajdzie! Gratulujemy, tym bardziej, że zwycięstwo było, uwieńczeniem pewnej i niezwykle dynamicznej jazdy przez cały rajd. Nasza załoga wygrała aż 6 z 9 odcinków specjalnych.

Rajd ten jest szczególnie ważny dla załogi TVN Turbo Rally Team, ze względów osobistych i pasji, którą dzielą obaj rajdowcy do sportów motorowych. Dla Łukasza lata temu, Rajd Warmiński, był pierwszą stycznością z tym sportem na żywo, jak sam mówił na mecie niedawno:

Łukasz Byśkiniewicz:

(…) To był świetny trening z wygraną, która jest też moim spełnieniem marzeń. To tu w 1997 roku pierwszy raz oglądałem na żywo rajd. Wtedy był to Rajd Kormoran z popisowa jazdą Krzysztofa Hołowczyca i Maćka Wisławskiego.(…)

Z kolei Daniel Siatkowski sam pochodzi z Olsztyna i okolic, więc taka wygrana na „rodzimym podwórku” cieszy podwójnie:

Daniel Siatkowski:

To był bardzo udany trening z dużą wisienką na torcie w postaci wygrania Rajdu Warmińskiego. Marzyłem o tym od wielu lat, ponieważ mieszkam w Olsztynie i jest to mój domowy rajd. Na Rajdzie Warmińskim mieliśmy wszystko, co potrzeba, aby sprawdzić nowa dla nas Skodę Fabię Rally2 Evo na szutrze.(…)”

Doskonała forma załogi TVN Turbo Rally Team, ekipy warsztatowej, a także fenomenalnej Skody Fabii Rally2 EVO, która prowadzi się bezbłędnie w rękach i pod stopami Łukasza dają duża dozę optymizmu przed Rajdem Polskim. Jest on bardzo dużą i wymagającą imprezą, która ściąga ścisłą śmietankę rajdową, tak z Polski jak i z zagranicy. Nie możemy się doczekać tego święta motorowego i wiemy, że Łukasz z Danielem, bez względu na wynik dadzą z siebie wszystko. Trzymamy kciuki za „pudło”!

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Produkty, Co nowego, Targi, Wyróżnienia i nagrody
Targi Budma 2024: nowości, trendy i innowacje w świecie budownictwa. Złoty medal dla wiatrownicy panelowej.

32. edycja Targów BUDMA, największych i najważniejszych targów budowlanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej za nami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało “Zielona Przyszłość Budownictwa”. Wśród innowacyjnych produktów docenionych przez jury konkursu znalazła się wiatrownica panelowa naszej firmy nagrodzona Złotym Medalem Targów.

Czytaj dalej
Szkolenia, Wydarzenia w firmie
Zakończyliśmy cykl Zimowych Szkoleń Blachy Pruszyński 2024.

Za nami intensywny początek roku jeśli chodzi o szkolenia. Kolejna edycja cieszącego się olbrzymim zainteresowaniem cyklu: ZIMOWE SZKOLENIA Blachy Pruszyński, za nami. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem.

Czytaj dalej
Aktualności