Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Dzień Dekarza 2021 – dziękujemy, że z nami byliście!

Dzień Dekarza 2021 - dziękujemy, że z nami byliście!

Ależ to była sobota! Pod Katowickim Spodkiem 24-go lipca, w sobotę właśnie odbył się piknik z okazji XXI Ogólnopolskiego Dnia Dekarza, który dodatkowo uwieńczyła wieczorem, uroczysta Gala. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Blachy Pruszyński! Cała dzień był niesamowity, doskonale dopisała pogoda, ale przede wszystkim uczestnicy! Frekwencja była fenomenalna i mistrzowie fachu dekarskiego zjechali z całej Polski, często wraz z całym rodzinami. I dla każdego było coś miłego. Główną atrakcją, którą przygotowaliśmy, jako Blachy Pruszyński, był  kapitalny turniej siatkarski na dmuchanym korcie – trzeba się było wykazać nie tylko dobrą techniką siatkarskich odbić, ale też… niezłą koordynacją ruchów i równowagą. Zainteresowanie było ogromne, emocji – co niemiara! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i przypominamy zwycięzcom, że mogą się zgłosić po nagrody – bilety na mecze Polskiej Reprezentacji Siatkówki (piszcie do nas na maila, albo na profilu na FB). 

Przy tej okazji chcielibyśmy takżę podziękować także Polskie Stowarzyszenie Dekarskie za zaproszenie na tą wspaniałą imprezę! Na pewno będziemy też za rok i przyszykujemy coś super dla wszystkich fachowców! 
Trudno oddać tylko zdjęciami czy słowami wszystko to co się działo podczas pikniku czy gali, najlepiej chyba zobaczyć to samemu, zapraszamy na nasz kanał na YT na relację wideo. Jednym słowem było super i bomba, a kto nie był, ten trąba! 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Trudny rajd i zacięta rywalizacja. Byśkiniewicz i Siatkowski na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdu Małopolskiego.

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zajmują zaszczytne 5. miejsce podczas trudnego Rajdu Małopolskiego. Mimo napotkanych trudności, ich doskonałe osiągnięcie pokazuje, że determinacja i umiejętności prowadzą do sukcesu.

Czytaj dalej
Co nowego, CSR
Wyjątkowo dłuuuuugi nocny transport! Jak dostarcza się wiatraki na farmy wiatrowe?

Za nami nocny transport ostatniej turbiny do farmy wiatrowej na terenie gminy Żelechlinek. Zapraszamy do relacji video z tej wysoce skomplikowanej i nietypowej operacji!

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności