Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Co nowego

Dzień Dekarza 2021 – dziękujemy, że z nami byliście!

Dzień Dekarza 2021 - dziękujemy, że z nami byliście!

Ależ to była sobota! Pod Katowickim Spodkiem 24-go lipca, w sobotę właśnie odbył się piknik z okazji XXI Ogólnopolskiego Dnia Dekarza, który dodatkowo uwieńczyła wieczorem, uroczysta Gala. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Blachy Pruszyński! Cała dzień był niesamowity, doskonale dopisała pogoda, ale przede wszystkim uczestnicy! Frekwencja była fenomenalna i mistrzowie fachu dekarskiego zjechali z całej Polski, często wraz z całym rodzinami. I dla każdego było coś miłego. Główną atrakcją, którą przygotowaliśmy, jako Blachy Pruszyński, był  kapitalny turniej siatkarski na dmuchanym korcie – trzeba się było wykazać nie tylko dobrą techniką siatkarskich odbić, ale też… niezłą koordynacją ruchów i równowagą. Zainteresowanie było ogromne, emocji – co niemiara! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i przypominamy zwycięzcom, że mogą się zgłosić po nagrody – bilety na mecze Polskiej Reprezentacji Siatkówki (piszcie do nas na maila, albo na profilu na FB). 

Przy tej okazji chcielibyśmy takżę podziękować także Polskie Stowarzyszenie Dekarskie za zaproszenie na tą wspaniałą imprezę! Na pewno będziemy też za rok i przyszykujemy coś super dla wszystkich fachowców! 
Trudno oddać tylko zdjęciami czy słowami wszystko to co się działo podczas pikniku czy gali, najlepiej chyba zobaczyć to samemu, zapraszamy na nasz kanał na YT na relację wideo. Jednym słowem było super i bomba, a kto nie był, ten trąba! 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności