Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Dwoje laureatów nagrody Builder Super Power

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w najnowszej edycji konkursu Builder Super Power 2021, nasz zespół został nagrodzony dwiema nagrodami, w dwóch różnych kategoriach. Kapituła konkursu doceniła kompetencje, zaangażowanie a także doświadczenie Małgorzaty Lubczyńskiej i Tomasza Lewandowskiego. 

Małgorzata Lubczyńska, dyr. Marketingu w Blachy Pruszyński, to marketerka z ogromnym doświadczeniem. Od ponad 15 lat odpowiada za działanie komunikacyjne oraz marketingowe naszej firmy, skutecznie pozycjonując nas na trudnym i konkurencyjnym rynku produktów budowlanych. Te sukcesy i efekty docenili jurorzy konkursu przyznając jej nagrodę Builder Super Power w kategorii: Marketing

Tomasz Lewandowski z kolei został lauretem nagrody Builder Super Power, w kategorii: Handel i sprzedaż. Z Blachy Pruszyński, Tomek jest związany od 1996 roku i od początku jego obszarem działalności było wsparcie kanałów sprzedaży, zawsze z doskonałymi efektami. Obecnie odpowiada za nadzór właścicielski nad spółkami grupy a także oddziałami w Polsce i za granicą. Funkcje te łączy z rolą prokurenta firmy. 

Obojgu nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności