Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Dwoje laureatów nagrody Builder Super Power

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w najnowszej edycji konkursu Builder Super Power 2021, nasz zespół został nagrodzony dwiema nagrodami, w dwóch różnych kategoriach. Kapituła konkursu doceniła kompetencje, zaangażowanie a także doświadczenie Małgorzaty Lubczyńskiej i Tomasza Lewandowskiego. 

Małgorzata Lubczyńska, dyr. Marketingu w Blachy Pruszyński, to marketerka z ogromnym doświadczeniem. Od ponad 15 lat odpowiada za działanie komunikacyjne oraz marketingowe naszej firmy, skutecznie pozycjonując nas na trudnym i konkurencyjnym rynku produktów budowlanych. Te sukcesy i efekty docenili jurorzy konkursu przyznając jej nagrodę Builder Super Power w kategorii: Marketing

Tomasz Lewandowski z kolei został lauretem nagrody Builder Super Power, w kategorii: Handel i sprzedaż. Z Blachy Pruszyński, Tomek jest związany od 1996 roku i od początku jego obszarem działalności było wsparcie kanałów sprzedaży, zawsze z doskonałymi efektami. Obecnie odpowiada za nadzór właścicielski nad spółkami grupy a także oddziałami w Polsce i za granicą. Funkcje te łączy z rolą prokurenta firmy. 

Obojgu nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. 

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności