Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Dwa Złote Medale MTP 2021 dla naszych produktów!

Dwa Złote Medale MTP 2021 dla naszych produktów!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że po raz kolejny kapituła Złotych Medali 2022, jednego z bardziej prestiżowych branżowych konkursów, doceniła nasze produkty. W tym roku laureatami zostały Kurtyna Dymowa T35KD oraz Niagara Kwadratowa. Szczególnie w wypadku systemu rynnowego Niagara jest to kolejne już potwierdzenie wysokiej klasy, jakości i innowacyjności tego produktu, który został doceniony także w wielu innych konkursach. 

Złote Medale dla naszych produktów nie zamykają jednak rywalizacji konkursowej. Drugim etapem będzie wybór Lauru Konsumentów. Już teraz mają Państwo możliwość zagłosowania w tym konkursie na najlepszy zdaniem konsumentów produkt. Wszystkich naszych klientów i partnerów zachęcamy do wzięcia udziału i naturalnie oddania głosu na nasze produkty: 

https://bit.ly/laurkonsumentow

W głosowaniu można brać udział do 27.01.2022, a jego wyniki poznamy podczas jubileuszowej, 30tej edycji Targów Budma 30, na których oczywiście też bedziemy. Również podczas uroczystej gali nastąpi wręczenie medali dla Niagary Kwadratowej oraz Kurtyny T35KD

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
To już 30ta, jubileuszowa, edycja KINDER Joy of moving

Jubileuszowa, 30sta edycja Wielkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela za nami! 384 drużyny przyszłych siatkarzy i siatkarek, zmierzyli się w Katowicach.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy
Gratulujemy polskim siatkarzom i siatkarkom brązowego medalu w VNL2024!

Polska siatkówka w natarciu. Siatkarze i siatkarki odnieśli olbrzymi sukces w rozgrywkach Ligi Narodów. Złoto dla drużyny męskiej i brąz dla drużyny kobiecej!

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wspólnie Możemy Więcej! III Festyn Rodzinny "Pomagamy Mai". Zbiórka na leczenie Majki i dla jej uśmiechu na co dzień.

Festyn "Pomagamy Mai" - sukces zbiórki! 9 czerwca odbył się "III Festyn Rodzinny - Pomagamy Mai", podczas którego zebrano ponad 65 tys. zł na operację nóżki małej Mai!Wydarzenie obfitowało w atrakcje dla dzieci i dorosłych, a jego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie Mai. Dzięki hojności uczestników udało się osiągnąć imponujący wynik, który przybliża dziewczynkę do wymarzonego celu - sprawnej nóżki.

Czytaj dalej
CSR, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie
Nadzieja na Mundial! Spełniamy marzenia dzieci z domów dziecka!

W sobotę, 27. kwietnia, na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się XV edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zgromadziło blisko 400 młodych zawodników z 40 placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego kraju.

Czytaj dalej
Aktualności