Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Wyróżnienia i nagrody

Dwa Złote Medale MTP 2021 dla naszych produktów!

Dwa Złote Medale MTP 2021 dla naszych produktów!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że po raz kolejny kapituła Złotych Medali 2022, jednego z bardziej prestiżowych branżowych konkursów, doceniła nasze produkty. W tym roku laureatami zostały Kurtyna Dymowa T35KD oraz Niagara Kwadratowa. Szczególnie w wypadku systemu rynnowego Niagara jest to kolejne już potwierdzenie wysokiej klasy, jakości i innowacyjności tego produktu, który został doceniony także w wielu innych konkursach. 

Złote Medale dla naszych produktów nie zamykają jednak rywalizacji konkursowej. Drugim etapem będzie wybór Lauru Konsumentów. Już teraz mają Państwo możliwość zagłosowania w tym konkursie na najlepszy zdaniem konsumentów produkt. Wszystkich naszych klientów i partnerów zachęcamy do wzięcia udziału i naturalnie oddania głosu na nasze produkty: 

https://bit.ly/laurkonsumentow

W głosowaniu można brać udział do 27.01.2022, a jego wyniki poznamy podczas jubileuszowej, 30tej edycji Targów Budma 30, na których oczywiście też bedziemy. Również podczas uroczystej gali nastąpi wręczenie medali dla Niagary Kwadratowej oraz Kurtyny T35KD

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

CSR, Sponsoring sportowy
Kończymy sezon Samochodowych Rajdowych Mistrzostw Polski 2023 - dobry występ na Karowej!

Drużyna TVN Turbo Rally Team, z Łukaszem Biśkiniewiczem i Danielem Siatkowskim zafundowała nam przepiękny sezon, zakończony 5tym miejscem na Karowej.

Czytaj dalej
Biznes, Sponsoring sportowy, Wydarzenia w firmie, Wyróżnienia i nagrody
Liderzy Sport Biznes Polska 2023 – nagroda dla dyrektor marketingu w Blachy Pruszyński

Jedną z laureatek tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 jest Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu w firmie Pruszyński sp. z o.o. Została ona doceniona za swoje osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju i promocji sportu w Polsce.

Czytaj dalej
Targi, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023 - innowacje w branży elewacyjnej

Blachy Pruszyński i Punto Pruszyński na Facade Expo 2023! Zaprezentowaliśmy nasze innowacje i rozmawialiśmy o trendach w branży elewacyjnej.

Czytaj dalej
Biznes, Co nowego, Wydarzenia w firmie
Oficjalne otwarcie ukończonej siedziby w oddziale Wrocław - zapraszamy!

Otwarcie hali biurowo-magazynowej we Wrocławiu - zapraszamy klientów do naszej nowej siedziby na Dolnym Śląsku!

Czytaj dalej
Aktualności