Przeglądaj stronę jako: Klient Wykonawca Dystrybutor
Przeglądaj stronę jako: Klient
MENU
Targi, Wydarzenia w firmie

Doceniają nas partnerzy – dziękujemy za wyróżnienie i statuetkę!

III edycja targow PHD, nagroda Blachy Pruszynski

Nasza firma i nasze produkty wielokrotnie były nagradzane na targach branżowych, za swoją innowacyjność, jakość czy walory użytkowe. Takie nagrody zawsze są czymś miłym i motywującym nas do dalszego rozwoju naszej oferty. Dostajemy jednak także nagrody, które mają zupełnie inny charakter, choć cieszą nie mniej i często są miłym zaskoczeniem.

W miniony weekend miała miejsce III Edycja Targów Wewnętrznych PHD – czyli Polskich Hurtowni Dachowych. PHD to największa w Polsce sieć hurtowni z asortymentem dachowym a także budowlanym, oferująca wszystkie możliwie produkty, które są wykorzystywane i używane na dachu, od wkrętów, poprzez membrany, na pokryciach kończąc. Zrzeszonych w niej jest aż 120 punktów w całym kraju, obejmując swoim pokryciem praktycznie każdy rejon Polski. Na rynku pokryć dachowych działa od 2012 roku, a o od 3 lat raz w roku przeprowadza Targi PHD, wewnętrzny plebiscyt, który głosami zrzeszonych w PHD podmiotów wyłania najatrakcyjniejsze czy najbardziej innowacyjne produkty. W tym roku po raz pierwszy pojawiła się zupełnie nowa kategoria, którą jest Plebiscyt na Najlepszego Dostawcę PHD. To bardzo ciekawa i ważna inicjatywa z naszej perspektywy, bo o ile często wydarzenia branżowe skupiają się czy to na produkcie, czy to na kliencie końcowym, czy to na wykonawcy, o tyle mało kto zwraca uwagę, że często za zadowoleniem klienta, stoi solidna i efektywna współpraca wielu podmiotów. Firmy zrzeszone w PHD, oceniały dostawców pod kątem 3 aspektów:

  1. Atrakcyjność oferty
  2. Obsługa
  3. Rzetelność
  4. Marketing

Następnie wyniki były zbierane i uśredniane dla każdego partnera handlowe, co pozwoliło wyłonić dostawcę o najwyższym średnim wyniku ze wszystkich obszarów. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zajęliśmy w tym niezwykle dla nas cennym plebiscycie pierwsze miejsce. Wynik ten jest dla nas szczególnie wartościowy, gdyż konkurowaliśmy w tym plebiscycie z ponad 50cioma innymi dostawcami i producentami, a wynik, który osiągnęliśmy – 82punkty był aż o 20 punktów wyższy od kolejnego firmy w rankingu. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Tomasz Lewandowski, dyr. ds. Sieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim firmom działającym w ramach Polskich Hurtowni Dachowych za zaufanie i wysoką ocenę naszych starań. Takie nagrody są dla nas potwierdzeniem, że strategia budowania długofalowych relacji biznesowych, a nie krótkoterminowych umów zorientowanych wyłącznie na zysk, słusznie jest jednym z filarów działania naszej firmy.

Podziel się materiałem:

Facebook Twitter

Więcej aktualności

Co nowego, Wydarzenia w firmie
Nietypowy gość w Sokołowie - standardowy odbiór przez niestandardowego partnera

Spotkanie z legendą w zupełnie nowej roli! Ostatnio w Sokołowie gościliśmy wyjątkowego gościa, którego wszyscy znamy z zupełnie innej areny. Mariusz "Pudzian" Pudzianowski, bo o nim mowa, tym razem nie walczył w klatce. Odwiedził nas w roli kierowcy ciężarówki i odebrał przygotowane zamówienie.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Blachy Pruszyński - firma która buduje lepszą przyszłość dla dzieci

19 marca 2024 roku w Pruszkowie zakończono drugi etap długo oczekiwanej inwestycji – nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Całkowity koszt to 72 mln zł, z czego blisko połowę sfinansowała firma Blachy Pruszyński, głównie poprzez Fundację Pruszyńscy.

Czytaj dalej
CSR, Wydarzenia w firmie
Wsparcie dla Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS w Pruszkowie.

W ubiegły weekend miał miejsce XXIII Bal Charytatywny Towarzystwa Pomocy Dzieciom ZSS Pruszków. Nasza firma wspiera Towarzystwo od 22 lat, nie inaczej było w tym roku, a zebrana podczas aukcji kwota - robi wrażenie!

Czytaj dalej
Aktualności